Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси

 Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси 

Сьогодні, 13 червня, в облдержадміністрації відбулась нарада з питання організації профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2019» під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Тригуба.

Так, на автошляхах Херсонської області з 5 червня по 5 липня проводиться комплекс заходів задля підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання аварійності на пасажирському автомобільному транспорті під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання перевізниками та водіями вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту.

Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси

Начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух поінформував, що у зазначений період на автостанціях «ЮгЪ», АВ-1 та Приміській працюватимуть екіпажі, які перевірятимуть готовність автобусів до відправлення та здійснення пасажирських перевезень за визначеними маршрутами. Також окремо інспектуватимуться напрямки курортних морських зон області.

Окрім того, працівниками управління патрульної поліції у Херсонській області будуть здійснюватися перевірки автогосподарств, а саме, журнали перевірок перед випуском автобусів на маршрути, технічного й медичного контролю. 

Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси

 

Начальник управління податків і зборів фізичних осіб головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Кузьмін також додав, що з боку органів ДФС також систематично проводяться заходи щодо перевірки суб`єктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення. Він зазначив, що у 2019 році вже було перевірено 30 підприємств і на кожне п`яте було складено протокол про адміністративні правопорушення у зв`язку з відсутністю державної реєстрації підприємства.

Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси 

 

Разом з тим, перевіряється касова дисципліна та офіційне працевлаштування працівників автоперевізного підприємства.

Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тригуб, підсумовуючи обговорене під час наради, наголосив:

Протягом місяця на Херсонщині перевірятимуть автобуси

 

«Необхідно проводити контроль за здійсненням пасажирських автоперевезень систематично, звітувати вчасно, аби керівництво облдержадміністрації могло приймати відповідні управлінські рішення оперативно. Безпека перевезень повинна стояти на першому місці для автоперевізників, особливо у літній курортний сезон і на території прикордонних районів Херсонщини».

 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 169
  • Коментарів: 0
  • 13-06-2019, 15:39
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: