Скадовським судом ухвалено вирок щодо чоловіка, який через соцмережу розповсюдив порнографічне відео

 Скадовським судом ухвалено вирок щодо чоловіка, який через соцмережу розповсюдив порнографічне відео

12 червня  Скадовський районний суд Херсонської області ухвалив вирок стосовно обвинуваченого  за  частиною  другою статті 301 Кримінального кодексу України (зберігання з метою розповсюдження та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру) та призначив покарання у виді штрафу у розмірі 1700 грн.

Чоловік обвинувачувався у тому, що в один із днів у 2014 році перебуваючи у своїй квартирі в м. Скадовськ, використовував свій ноутбук та створив загальнодоступну іншим користувачам веб-сторінку у соціальній мережі «ВКонтакте». Після чого в період з 2014 року по 2017 рік завантажив туди 59 відеофайлів, які згідно експертизи мають порнографічний характер. Таким чином чоловік розповсюдив відеопродукцію порнографічного характеру.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину повністю визнав, підтвердив обставини, зазначені в обвинувальному акті. Пояснив, що у 2014 році виклав на свою сторінку в соцмережі «ВКонтакте» матеріали порнографічного характеру для особистого перегляду. В подальшому на вказану сторінку не заходив, однак матеріали не видалив, у зв’язку з чим був виявлений працівниками поліції. У вчиненому щиро розкаявся, просив суворо не карати.

При призначенні виду та міри покарання, суд врахував те, що вчинене обвинуваченим є злочином середньої тяжкості, особу обвинуваченого, який за місцем проживання характеризується посередньо, на обліку у лікаря нарколога не перебуває, перебуває на обліку у лікаря психіатра з діагнозом шизофренія параноідна, а також обставину, що пом’якшує покарання - щире каяття, та відсутність обставин, що обтяжують покарання.

Також, чоловіку доведеться сплатити на користь держави витрати за проведені експертизи на загальну суму  3259,62 грн.

 

 

 

Джерело: Скадовський районний суд 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 329
  • Коментарів: 0
  • 13-06-2019, 10:59
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: