Під час гри «Джура-2019: Чорноморська січ» пройшов вишкіл «Рятівник» (відео)

Під час гри «Джура-2019: Чорноморська січ» пройшов вишкіл «Рятівник» (відео) 

 
У рамках обласного етапу гри «Джура-2019: Чорноморська січ», яка відбувалась з 3 по 9 червня на базі дитячого санаторію «Чайка» приватного багатопрофільного підприємства «Паритет» у Лазурному, рятувальники провели навчально-тренувальний вишкіл «Рятівник».
У змаганнях взяли участь 25 команд з різних районів нашої області. До уваги дітей в першій половині дня була представлена ознайомча програма із зразками та спорядженням пожежно-рятувальних підрозділів. Рятувальники продемонстрували пожежно-технічне обладнання в пожежному автомобілі, що використовують у ході аварійно-рятувальних робіт. Надзвичайно інформаційною була програма від піротехнічної служби та представників громадської організації «Українська єдність», які представили на огляд учасників бойові снаряди воєнних часів та снаряди з зони антитерористичних операцій. Представники хімічної служби продемонстрували пристрої метеорологічного обстеження та захисні костюми, а Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба показали обладнання, що використовують під час надзвичайних ситуацій. Атмосфера панувала надзвичайна, рятувальники ділились своїми знаннями з дітьми, а діти в сою чергу не відриваючи поглядів з захопленням в очах спостерігали та слухали всю надану їм інформацію. У другій половині дня командам надали можливість закріпити на практиці отриману від рятувальників інформацію та позмагатись у конкурсах: «Одягання бойового одягу пожежного», «Порятунок потопаючого» з використанням кінця Александрова, «Влучний ствольщик». Також діти мали змогу перевірити свої знання з основ безпеки життєдіяльності та відповісти на тестові запитання у теоретичному конкурсі «Теоретична підготовка з питань БЖД», що провели представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. 

Під час гри «Джура-2019: Чорноморська січ» пройшов вишкіл «Рятівник» (відео) 

На кожному етапі були визначені переможці. Команда Чаплинської селищної ради за підсумком всіх конкурсів набрала кращий загальноконкурсний бал і здобула перемогу у змаганні «Рятівник». Їх нагороджено перехідним кубком.

Під час гри «Джура-2019: Чорноморська січ» пройшов вишкіл «Рятівник» (відео) 

Під час гри «Джура-2019: Чорноморська січ» пройшов вишкіл «Рятівник» (відео)

Всім призерам вишколу рятувальники вручили дипломи та гарні подарунки на згадку про кожен з підрозділів надзвичайників. А команди, яким не вдалось перемогти, отримали грамоти за участь в цьому пізнавальному заході.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 233
  • Коментарів: 0
  • 10-06-2019, 21:28
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: