У Лазурному розпочинається обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2019: Чорноморська Січ»

 У Лазурному розпочинається обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2019: Чорноморська Січ» 

В які ігри ви, зазвичай, граєте з дітьми вдома: "хованки”, "квача”, "піратів”? Щось чули про "Джуру”? Є можливість дізнатися про неї більше, адже це саме та гра, яка буде актуальною в усі часи!

З 2 по 9 червня 2019 року на базі дитячого санаторію «Чайка» приватного багато профільного підприємства «Паритет» (смт. Лазурне, Скадовський район) проводитиметься обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – 2019: Чорноморська Січ».

Виникає питаня: "Що то за розваги такі і нащо вони треба?”.

Все дуже просто! Мета даного заходу полягає в активізації національно-духовного виховання молоді та підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини. Враховуючи нинішню ситуацію нашої країни, вже з юних років варто бути готовим до будь-яких неочікуваних ситуацій. Більше того, гра допомагає формувати засади здорового способу життя засобами туризму, спорту та патріотичного виховання.

На загально національному рівні "Джура” проводиться з 2009 року в три етапи:

- Шкільні змагання;

- І етап — районні (міські);

- ІІ етап — обласні та Київський міський;

- ІІІ етап — Всеукраїнський.      

Організатори обіцяють масштабну подію, яка нікого не залишить байдужим.

Залишається лише обирати дійсно гідні ігри для своїх козачків та правильно ставити пріорітети.

 

Автор: Ірина КостенкоДодамо, що участь у відбіркових змаганнях візьмуть 36 команд зі всіх районів Херсонщини. 360 учасників боротимуться за звання кращого у різноманітних конкурсах. Урочисте відкриття гри «Джура» відбудеться 3 червня о 15.00.

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 403
  • Коментарів: 1
  • 2-06-2019, 11:37
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров. https://tor-browser-vpn.ru/


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: