Андрій Тетерук: Потрібно повернути Україні статус космічної держави і конкурувати із NASA (відео)

 Андрій Тетерук: Потрібно повернути Україні статус космічної держави і конкурувати із NASA (відео) 

Законопроект № 9219 Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку космічної діяльності та залучення інвестицій в космічну галузь України дозволить нашій країні повернути свій статус космічної держави та дозволить державне приватне партнерство, яке допомогло би конкурувати на світовому ринку нашим державним структурам у сфері мирного космосу.

Про це заявив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук під час виступу у сесійному залі.

"Ми маємо конкурувати у швидкості, якості та конкурентності космічних програм", -  сказав народний депутат.

"Мій законопроект пропонує позбавити космічну галузь монополії і унікального державного регулювання того, що має займатися розробкою і створенням ракетних носіїв. Це дозволить нам молодих і талановитих інженерів, працівників космічної галузі, залишити на території України. Вони займають лідируючі місця в NASA, вони працюють по всьому світу, реалізуючи програми інших країн, але, на жаль, не наші", - зауважив Андрій Тетерук.

Він також зазначив, що законопроект був ретельно розглянутий на засіданні Комітету з питань промислової політики і наразі "ніщо не заважає тому, аби ми підтримали цей законопроект у першому читанні та разом із іншими депутатами допрацювати його до другого читання".

"Ми робимо це для того, аби в країні з’явилися свої ентузіасти зі сфери космічних досліджень, яких мають інші держави - США, ЄС, Китай і всі країни, які можуть називатися "космічними державами", - підкреслив Перший заступник голови фракції "Народний фронт".

 

 

 

 

Джерело: nfront.org.ua
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 76
  • Коментарів: 0
  • 17-05-2019, 11:26
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: