Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft (відео)

 Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft (відео)

Андрій Коноваленко зі Стаханова так вперто готувався до ЗНО, що винайшов цілу технологію, яка перетворює будь яку поверхню на сенсорну і розірвав Microsoft.

Юний геній-винахідник із Луганщини створив CamTouch – інструмент, покликаний допомогти учителю на занятті зробити інтерактив простим у використанні і доступним для кожного навчального закладу.

Ідея зародилася в голові хлопця, ще коли він і сам навчався у 10 класі гімназії свого рідного тоді ще Стаханова. Каже, просто захотів перевести усі свої конспекти в електронний вигляд, щоб якось їх систематизувати і легше працювати з ними. У нагоді саме стало його захоплення програмуванням.

Винаходом юного луганчанина зацікавилися у Microsoft. Його технологія перетворює будь яку поверхню на сенсорну. Можна керувати комп’ютером або робити помітки. Камера відстежує рухи спеціального стилуса. Переносить їх у комп та проектує зображення на стіну. Спеціальний екран не потрібен, підійде дошка, стіна або стеля Андрій Коноваленко розробив "CamTouch” ще у Стаханові.

"Та я просто хотів полегшити собі підготовку до ЗНО, і якось пішло”, – каже Андрій Коноваленко.

Андрій викликав фурор на Microsoft Imagine Cup і виграв тендер на постачання "CamTouch” у школи через Prozorro.

"Просто мій прилад у 10 разів дешевший за інтерактивну дошку”, – пояснює Андрій Коноваленко. А зараз хлопець вже веде переговори про експорт.

 

 

Джерело: shotam.info 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 287
  • Коментарів: 0
  • 11-05-2019, 20:51
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: