Постійне оновлення знань – ключ до успіху в сучасному світі!

 Постійне оновлення знань – ключ до успіху в сучасному світі! 

Служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію, удосконалити знання та вміння. Адже у сучасному світі зі стрімким розвитком потрібно постійно отримувати нові знання, розвиватися, «йти в ногу з часом», не зупинятися на досягнутом.

Ось і Лілія Козел, активна і яскрава жінка, яка працює в Скадовській міській раді, скористалась  можливістю безкоштовного і якісного підвищення кваліфікації. Звернувшись до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, вона отримала ваучер на навчання в Херсонському національному технічному університеті для підвищення кваліфікації за сучасним, актуальним напрямом «Управління проектами».

Постійне оновлення знань – ключ до успіху в сучасному світі!

 

Зі слів Лілії навчання виявилось не тільки корисним, а й досить цікавим завдяки висококваліфікованому викладацькому складу університету. А отримані  знання вона вже використовує у своїй роботі. Тож бажаємо Лілії успіху, плідної роботи та цікавих ідей.

 

Довідково: ваучер видається одноразово за умови, якщо ви старше 45 років, страховий стаж – не менше 15 років та маєте професійно-технічну, або вищу освіту. Таку можливість мають і деякі категорії населення незалежно від віку: це особи, звільнені з військової служби (крім військослужбовців строкової служби), учасники АТО з числа осіб з інвалідністю, а також внутрішньо переміщені особи.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул.Олександрівська,32-А, тел.5-23-16.

 

 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 273
  • Коментарів: 0
  • 11-05-2019, 15:13
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: