Максим Бурбак: "Народний фронт" захищатиме здобутки України (відео)

 Максим Бурбак: "Народний фронт" захищатиме здобутки України (відео) 

За 5 років Україна відчула позитивні і небувалі перетворення – значна частина цих досягнень була ініційована і реалізована коаліційними урядами Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана і завдяки активній роботі фракції "Народний фронт" у Верховній Раді.

Про це заявив керівник фракції НФ Максим Бурбак під час виступу з парламентської трибуни.

"Безвіз, енергетична незалежність, захист української мови, протидія російській пропаганді, санкції проти Росії, макроекономічна і фінансова стабільність, пріоритетне фінансування українського війська, реформа освіти і МВС. Це ті результати, якими завжди буде пишатися "Народний фронт", - підкреслив Бурбак.

 

Він зазначив також, що 21 квітня Україна обрала нового Президента:  вибори відбулися демократично, Президент чітко повинен дотримуватися Конституції України.
 
"Сфера відповідальності Президента чітко прописана в Конституції — безпека, армія, захист прав і свобод, зовнішня політика. І Президент зобов'язаний  дотримуватися Основного закону, де тепер чітко зазначено, що Україна прямує в НАТО і Європейський Союз. Такою є воля українського народу", - сказав керівник фракції.

"Ключове завдання новообраного Президента - повернення окупованих територій і захист України від російської збройної агресії. Це найскладніше і водночас найважливіше завдання. Наголошую, що "Народний фронт" не допустить сумнівних сценаріїв і небезпечних домовленостей з грізним ворогом України. "Народний фронт" стоятиме на сторожі від будь-яких спроб реваншу і капітуляції. Ми за будь-яких обставин захистимо усі здобутки України, які далися українському народу ціною поту і крові", - заявив Максим Бурбак.

Він наголосив, що Президент, уряд і парламент мають працювати разом.
 
"Очікуємо почути від нового Президента про заплановані кроки в перші 100 днів, у перший рік і на весь термін. Тепер Україна як ніколи потребує чесності і реалізму", - підкреслив Максим Бурбак.
 
Керівник фракції НФ також наголосив, що результатом парламентських виборів, які відбудуться восени, - стане подальший шлях України.

"Від цих виборів буде залежати, якою буде нова парламентська більшість, яким буде новий уряд і чи продовжимо ми шлях в НАТО і ЄС, чи будемо ми й надалі зміцнювати свою державу", - резюмував керівник фракції "Народний фронт". 

 

 

 

 

 

Джерело: nfront.org.ua

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 182
  • Коментарів: 0
  • 23-04-2019, 21:32
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: