Найбільший морський порт України "Южний" перейменували на "Південний"

Найбільший морський порт України "Южний" перейменували на "Південний"

Окрім підбиття підсумків роботи Уряду України за три роки сьогодні, 17 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено ряд важливих документів для інфраструктурної галузі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє очільник Міністерства, представник "Народного фронту" Володимир Омелян.

[video=]

Як зазначено у публікації і як вже повідомлялось, сьогодні було затверджено фінансування Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2019-2020 роки. Омелян наголошує, що це дасть "можливість в координації з іншими міністерствами звести дитячу смертність на автошляхах до нуля, а дорослу зменшити мінімум на 30%!"

Крім того, він повідомляє про прийняття рішення про початок проектування та будівництва тимчасових контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України / виїзду з неї «Каланчак» і «Чонгар» у Херсонській області. ДП «Укрінтеравтосервіс» приступає до роботи.

Кабмін ухвалив і рішення про перейменування найбільшого морського порту України "Южний" на "Південний". 

"Віднині офіційна назва найбільшого морського порту України - "Південний"!", - написав Омелян. 

Раніше він вже повідомляв про перейменування у Facebook, проте рішення не було ухвалене урядом. "Найбільший морський порт України "Южний" буде перейменовано у "Південний". Теж вважаю, що немає жодної різниці, якою мовою спілкуватися, тому за замовчуванням ставимо у налаштуваннях нації - українську мову", - повідомляв Омелян. Порт "Південний" розташований на узбережжі Чорного моря. Це найбільший та найбільш прибутковий порт України. За підсумками 2015 року порт посів 91-ше місце за вантажообігом серед всіх портів світу. "І, що приємно, ріст морської галузі продовжується. За підсумками першого кварталу маємо 12% росту вантажопотоку", - додав Омелян.

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 96
  • Коментарів: 0
  • 17-04-2019, 14:29
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: