Кодекс з процедур банкрутства покращить позицію України в рейтингу Світового банку, - Андрій Іванчук

 Кодекс з процедур банкрутства покращить позицію України в рейтингу Світового банку, - Андрій Іванчук

Реформаторський законопроект - Кодекс з процедур банкрутства - співавтором якого є народний депутат фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук, підписаний Президентом.

За словами Іванчука, Кодекс покращить позицію України в рейтингу Світового банку Doing business загалом на 10 позицій. За три роки Україна піднялася на 7 пунктів у цьому рейтингу.

Також, як зазначив Андрій Іванчук, Кодекс дозволить підвищити ефективність процедур банкрутства, покращити бізнес-клімат, що сприятиме відновленню платоспроможності українських підприємств та залученню інвестицій в економіку. 

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Кодекс з процедури банкрутства у жовтні минулого року 237 голосами народних депутатів. Відповідно до документа фізична особа зможе в Україні оголосити себе банкрутом. Кодекс складається з чотирьох книг, остання з них регулює порядок банкрутства фізичних осіб. Так, позичальник, який потрапив у скрутне матеріальне становище, може ініціювати своє банкрутство. Кредитор цього зробити не може. 

 

 

 

Джерело: nfront.org.ua


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 75
  • Коментарів: 0
  • 15-04-2019, 21:54
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: