Оприлюднено план заходів акції Скадовської міської громади «Великдень єднає громаду»

 Оприлюднено план заходів акції Скадовської міської громади «Великдень єднає громаду» 

Світле свято Великодня об’єднує світ, наповнює любов’ю і добром серця людей. Провести свято разом, всією громадою, вирішили ініціатори громадських організацій міста, добрі починання яких підтримала міська рада. Святкова акція сьогодні – це ряд культурних і благодійних заходів для скадовчан, які триватимуть з 13 по 28 квітня. Метою даної акції є сприяння культурно-духовному розвитку громади, збереження взаєморозуміння та розвитку самосвідомості й активності в громаді, а також збереження і популяризації народних традицій.

План заходів з проведення акції:
— 13 квітня 2019 року о 12.00 год. відбудеться мистецько-творча акція: концертна програма, майстер-класи та конкурси на спортивному майданчику мікрорайону «Кристал»;
— 19 квітня 2019 року — благодійна акція: випічка паски та організація гуманітарної допомоги «Великодній кошик військовослужбовцям»;
— 25 квітня 2019 року — акція «Чистий четвер»: залучення громадськості до прибирання парків і скверів міста;
— 28 квітня 2019 року — відвідування Великодніх Богуслужінь, громадські читання Біблії у програмі «Значення Голгофи для людства», християнська музика, літературні читання, молитва за спасіння та примирення.

 

 

Джерело: Скадовська міська рада 

 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 180
  • Коментарів: 0
  • 9-04-2019, 21:52
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: