Вірус популізму вразив усіх кандидатів у президенти, - Максим Бурбак (відео)

 Вірус популізму вразив усіх кандидатів у президенти, - Максим Бурбак (відео) 

З наближенням виборів кандидати у президенти вдаються до все більшого популізму в обіцянках, свідомо обманюючи своїх виборців.

Про це під час Погоджувальної ради наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Вірус популізму вразив абсолютно всіх учасників виборчого процесу. Наголошую - абсолютно всіх! Кандидати обіцяють низькі тарифи, фантастичне зростання зарплат і пенсій, збільшення соціальної допомоги і виплат "вже завтра". Хоча у Президента таких повноважень немає. Кандидати це добре знають, але продовжують дурити людей", - сказав керівник фракції.

"Ми вже не раз закликали учасників виборчого процесу до виваженості. На жаль, усіх засліпила боротьба без правил. У кандидатів хронічне нетримання пустих обіцянок. Ще трохи - і виборчі програми будуть з трьох слів: все, усім і безкоштовно. Припиніть обманювати людей!", - наголосив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що "Народний фронт" має право вимагати у кандидатів відповідальності, тому що уряд Яценюка в 2014-2015 роках врятував країну від економічного колапсу і стабілізував ситуацію.

"Ми зробили неможливе у найкритичніші для України дні і місяці. Ми знаємо, що таке обов’язок і щоденна важка праця, що таке відповідальні слова та дії", - наголосив Бурак.

"Саме тому Арсеній Яценюк цього разу не пішов на президентські вибори. Щоб не ширити серед патріотичних виборців невизначеність. Ми вкотре своїм прикладом довели, що інтерес держави - понад усе. Тому вимагаємо від кандидатів: досить затоплювати країну пустими обіцянками і брехнею. Припиніть знищувати одне одного і державу", - наголосив керівник фракції.

Він також підкреслив, що популізм – це інструмент гібридної війни проти України. Спочатку він формує у людей завищені очікування, які потім обертаються розчаруванням і зниженням довіри до всіх політиків і до держави.

"Популізм також знецінює небувалі здобутки України за останні роки. Невипадково розкруткою махрового популізму і всіляких пустобрехів займаються прокремлівські медведчуківські телеканали. Ці так звані телеканали є рупором антиукраїнської демагогії. Поширюючи популізм, вони нищать Україну", - наголосив Максим Бурбак.

"Народний фронт" ніколи не розкидався порожніми обіцянками. Популізм суперечить нашим принципам. Обіцяйте лише те, що можете і можна зробити. Пам‘ятайте, що вибори закінчяться і сонечко зійде. Реальне життя змусить відповісти за порожні слова", - резюмував керівник фракції. 

 


Джерело: nfront.org.ua
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 322
  • Коментарів: 0
  • 18-03-2019, 17:13
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: