Арсеній Яценюк: Зараз є всі умови, щоби в найближчі півроку курс гривні залишався стабільним (відео)

 Арсеній Яценюк: Зараз є всі умови, щоби в найближчі півроку курс гривні залишався стабільним (відео)
"Зараз є всі економічні умови для того, щоби в найближчі півроку курс національної грошової одиниці залишався стабільним", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в ефірі програми "Головна тема. Вибір" на ТРК "Україна" 15 березня.

Відповідаючи на запитання щодо курсу національної грошової одиниці під час його перебування на посаді Прем`єр-міністра, він підкреслив, що функція Національного банку України – відповідати за курс і за стримування інфляції: "Це не компетенція Кабінету Міністрів України. І для того, щоб не виносити тоді це в публічну площину, ми проводили закриті дискусії з Національним банком, який відповідальний за курс національної грошової одиниці".

"У 2014 році Національний банк допустився маси помилок. Я вам це кажу як керівник Національного банку в 2004 році. Тоді так само була революція - Помаранчева революція. Я, як керівник Національного банку, з 8 гривень за долар повернув курс на 5. Кожен депозит був повернутий, і валюта була стабілізована" - розповів він.

"Керівнику Національного банку в 2014 році я радив: пані керівник, нічого не придумуйте, візьміть, будь ласка, постанову 2004 року про запровадження жорстких валютних обмежень, поміняйте прізвище Яценюк на прізвище Гонтарєва, підпишіть постанову і стабілізуйте курс", - підкреслив лідер "Народного фронту".

На сьогодні, підкреслив Арсеній Яценюк, в Нацбанку вже є 20 мільярдів доларів резервів: "Сьогодні в Національного банку є всі можливості для утримання курсу".

"Тобто, на шість місяців вперед при утриманні цього курсу реформ, який є, я не бачу жодних потрясінь для національної грошової одиниці", - сказав Арсеній Яценюк.

Так само курс національної грошової одиниці залежить від результатів виборів, додав він: "Легітимність нового Президента, його можливість співпрацювати з чинним урядом і чинним парламентом. Аби вибори пройшли спокійно, демократично, правильно, був обраний новий Глава держави, який повинен бути визнаний всім світом. Це важливо".  
 
 
 
 
 
 
Джерело:  nfront.org.ua
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 99
  • Коментарів: 0
  • 17-03-2019, 10:02
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: