Для Херсонщини розробили 55 туристичних продуктів

 Для Херсонщини розробили 55 туристичних продуктів 

На Херсонщині відбулася стратегічна сесія «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019».

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі України Іван Ліптуга, керівництво Департаменту туризму та курортів ОДА,  туристично-інформаційних центрів, науковці.

Першою темою для обговорення стали туристично-інформаційні центри, як елемент сучасної туристичної інфраструктури, етапи їх створення та інструменти діяльності.

Іван Ліптуга розповів, що туристично-інформаційний центр (далі – ТІЦ) має бути розташований там, де є найбільш жвавий потік туристів, а зважаючи на те, що Херсонська область – дуже різноманітний туристичний регіон, такі центри можуть бути створені як в обласному центрі, так і безпосередньо в самих туристичних зонах.

Окремою темою для обговорення став розвиток туристичної діяльності в природо-заповідному фонді.

Теми стратегічної сесії викликали жваві обговорення серед її учасників. Підіймалися питання розвитку інфраструктури для комфортного перебування туристів, ремонту доріг, як одного з ключових факторів безпечного та комфортного трансферу туристів, зміни розміру туристичного збору, для  покращення туристичної галузі в нашій державі.

Про розроблені Департаментом туризму і курортів 55 туристичних продуктів поінформував голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Для Херсонщини розробили 55 туристичних продуктів

 

«Всі туристичні продукти оцифровані, прораховані і мають собівартість. Наше спільне завдання – впровадити їх на промисловому рівні і максимально залучити людей, які займаються туристичним бізнесом», - зауважив Андрій Гордєєв.

За його словами, найближчим часом відбудеться засідання колегії облдержадміністрації, де обговорюватиметься питання реалізації розроблених туристичних продуктів. Обласна влада має на меті створити реєстр всіх туристичних продуктів області щоб унеможливити будь-які ризики чи небезпеки по кожному туристичному маршруту.

«Комерційна складова повністю буде вільною, будь ласка, заробляйте й примножуйте матеріальні прибутки за умови, що туристичні маршрути будуть безпечними й максимально легальними», - звернувся до присутніх голова ОДА.

Також Андрій Гордєєв зазначив, що обласна влада буде звертатися до природних національних парків, заповідників Херсонщини з тим, щоб вони надали власні пропозиції щодо компенсації для групового туризму, тобто різницю в цінах для кількох відвідувачів і для цілих груп людей.

 

 

 

Джерело: Херсонська ОДА 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 125
  • Коментарів: 0
  • 17-03-2019, 09:19
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: