Херсонщина знову лідирує - відкрито Центр реабілітації учасників бойових дій, - Андрій Гордєєв

 Херсонщина знову лідирує - відкрито Центр реабілітації учасників бойових дій, - Андрій Гордєєв 

У Херсоні відбулось відкриття Центру реабілітації учасників бойових дій - першого в Україні з новітнім обладнанням. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв:

"Разом з Міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз відкрили модернізований сучасним медичним обладнанням Центр реабілітації учасників бойових дій! Цей об’єкт охорони здоров’я входить до перспективного плану розвитку Херсонської області на найближчі три роки і перебуває на особистому контролі у Президента України Петра Порошенка! Герої, захисники, українці - працюємо для вас!"

Херсонщина знову лідирує - відкрито Центр реабілітації учасників бойових дій, - Андрій Гордєєв

 

Цей проект, як зазначено у публікації, народився два роки тому в результаті реорганізації лікарні Одеської залізниці, яка була на межі ліквідації.

Заклад не тільки вберегли, а й почали працювати над масштабним інвестиційним проектом, який розрахований на три роки, і має на меті надавати якісну медичну допомогу та довготривалу медичну реабілітацію нашим захисникам.

Центр медичної реабілітації передбачає три рівні реабілітації – первинний (стаціонарний), вторинний (відновлювальний) і третинний (підтримуючий).

У 2017 році на його потреби було закуплено медичне обладнання на суму – 5850,0 млн. гривень, проведено капітальний ремонт другого поверху реабілітаційного корпусу.

У 2018 році на обладнання та ремонт було виділено ще 11 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 1,6 млн грн з обласного бюджету.

Це дало можливість впровадити високоспеціалізовану медичну реабілітацію для учасників бойових дій, в тому числі учасникам АТО, членам їх сімей, хворим після інсультів, травм опорно-рухового апарату та інше, населенню Херсонської області та Південного регіону.

На разі діагностична база лікарні представлена кабінетами ендоскопії, функціональної діагностики, ультразвукової діагностики, рентгенологічним та флюорографічним кабінетами, клініко-діагностичною, бактеріологічною та цитологічною лабораторіями.

Також у закладі діє фізіотерапевтичне відділення, де надається широкий спектр процедур:
- електролікування (низькочастотна та високочастотна терапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, інгаляційна терапія);
- лікування на підвісних системах;
- лазеротерапія;
- тракційна терапія;
- соляна шахта;
- саунатерапія;
- світлолікування;
- лікувальний масаж;
- лікувальна фізкультура з механотерапією.

 

Вже впродовж 2018 року у цьому відділенні надано понад 160 тисяч фізіотерапевтичних процедур!!!

Джерелами фінансування Центру реабілітації виступають: Державний фонд регіонального розвитку – 27000,00 тис.грн. та місцевий бюджет – Херсонська обласна рада – 3000,00 тис грн. Загальна вартість проекту становить 30 000,000 тис.грн.

Херсонщина знову лідирує - відкрито Центр реабілітації учасників бойових дій, - Андрій Гордєєв 

Херсонщина знову лідирує - відкрито Центр реабілітації учасників бойових дій, - Андрій Гордєєв

 

На даний час проводиться капітальний ремонт цокольного та І поверху фізіотерапевтичного корпусу для введення нових направлень в реабілітаційному лікуванні, таких як бальнеологія (водолікування) та грязьолікування".

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 151
  • Коментарів: 0
  • 16-03-2019, 10:35
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: