Мінприроди проти проведення ралі в Олешківських пісках

 Мінприроди проти проведення ралі в Олешківських пісках 
15 березня під час обговорення туристичного потенціалу Херсонщини обговорювалось питання використання природних принад області.
Йшлося про те, що на території області є 4 національних парки, 2 біосферних заповідники. Це найбільший показник в Україні. Але існує проблема використання рекреаційних можливостей цих заповідних зон з точки зору безпеки, природоохоронного законодавства.
Представник Мінприроди Григорій Парчук повідомив, що в минулому році міністерство майже закрили очі на те, що в Олешківських пісках проходило авто ралі, але як буде у цьому році, навряд чи ми знову не відреагуємо, йде порушення, але ж це режимні об’єкт.
За словами голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, національні парки мають створювати умови для того, щоб заповідні території відвідували туристи, це популяризація області та можливість паркам заробити на свій розвиток. Тож треба шукати компроміс між природоохоронними обмеженнями та потребами людей.
Керівник херсонського Центру туризму ХерсON Олексій Білецький повідомив, що у минулому році адміністрації природних парків від них, як від організаторів екскурсій, отримали близько 80 тисяч гривень. За ці гроші хоча б можна було організувати паркову та обрізати гілки, вважає Білецький. 
 
 
 
 
 
Джерело: ПІК
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 91
  • Коментарів: 0
  • 15-03-2019, 15:43
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: