Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі

Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі

Перші теплі сонячні промені пробуджують не лише природу, а й нагадують скадовчанам про те, що пора розпочинати підготовку до нового курортного сезону.

Про це ж саме давно почали говорити і в органах місцевої скадовської влади. Навіть більше – до цього обговорення підключилася навіть облдержадміністрація - минулого місяця створена спільна «робоча групу для розгляду питань екологічного стану острова Джaрилгaч і Джaрилгaцької затоки».

Цікаво, що до складу цієї групи запропоновано півтора десятка місцевих чиновників райдержадміністрації і райради, депутатів і навіть поліцейських. Хоча, вивчати і вирішувати вказані проблеми мали б люди, найбільше зацікавлені у цьому – суб’єкти малого і середнього бізнесу, котрі діють у сфері використання морської затоки і острова.

Та ще більше дивує логіка місцевої влади, котра чомусь спрямувала всю увагу на острів. А між тим, відпочинок на острові і умови перебування там хвилюють курортників значно менше, аніж умови на скадовських пляжах.

У цьому переконатися дуже легко, без всякого соціологічного опитування.

Заходимо в ГУГЛ і набираємо всього три слова: відгуки про відпочинок у Скадовську. Через мить отримуємо море інформації, позитивної і негативної.

А тепер аналізуємо прочитане. Про хороше, а частіше про негаразди нашого курорту пишуть багато. Тема острова, звичайно присутня, але не в тому обсязі, як це робить місцева влада. Оскільки тема нашої розмови – відпочинок на острові, тож і вивчимо уважно настрої людей.

Які ж враження залишаються у людей після відвідання Джарилгачу? Іноді протилежні. Більша частина курортників повертаються з острова з чудовим настроєм.

Вони відзначають, що там хороші піщані пляжі. Мається на увазі місцевість «Маяк», чиста вода, приємна морська прогулянка на теплоході.  Однак інші вважають, що на острові нічого цікавого немає, відсутні заклади торгівлі, дорого коштує проїзд.

Серед негативів вказують на те, що відчували страх, коли під час сильного вітру поверталися з острова, здавалося, що хвилі ось-ось накриють борт катера. Це ті, хто подорожував маломірними суднами.

Однак у всіх цих враженнях немає жодної згадки про те, що острів засмічений, що там брудно від побутових відходів. Схоже на те, що люди цієї проблеми не помічали.

А саме на цьому загострюють увагу у владних кабінетах і б’ють тривогу, ніби острів потопає у горах сміття. І як тут не зробити висновок, що ця тема просто «притягнута за вуха»?

Ніхто не каже, що на острові у зонах відпочинку відпочивальники не залишають сміття. Звичайно, залишають. Але час від часу волонтери проводять акції прибирання острівних пляжів, а теплоходи ОМ вивозять тонни відходів. Зміни на осторві є, і вони на краще. Достатньо переглянути світлини під умовною назвою «було і стало».

Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі

Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі 

Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі 

Скадовських чиновників турбує острів, а не міські пляжі

 

А от враження про відпочинок на скадовських пляжах нерідко викликає у гостей справжнє обурення. Ось який відгук залишила жінка на ім'я Юля. «Пляж – це гадючник! ДИТЯЧИЙ ПЛЯЖ – і з бетонним берегом! Діти стрибають з нього у воду, дряпаються об камінь, отримують травми. І якими ж лікувальними властивостями володіють гори гниючих водоростів з різким запахом зіпсованої риби? Кажуть, добре, що високих хвиль немає – так і течії немає, вода застояна і брудна. Діти страждають від опіків медузами».

Ось куди б мали націлити свою увагу місцеві чиновники. Що там острів, коли у нашому місті непочатий край роботи!

Але вони вперто збирають наради і знай твердять одне: на острові брудно, треба щось робити.

Думається, спочатку треба прибрати там, де добрі люди називають «під носом». А тоді вже і про острів подумати.

Взагалі тема острова дуже цікава. Тож далі буде.

 

 

Остап Бородатий

 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 391
  • Коментарів: 1
  • 15-03-2019, 15:03
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Отзывы  В гугл  заказуха? У нас чето всегда  как  чиновникам  указывают  на то , что  ну нет  что-то . Так  сразу   это  заказуха.  Быть такого  не может что  в Скадовске на  пляже  *овно  плавает  все лето.    .


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: