У Скадовську відбулось чергове засідання комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових споруд

 У Скадовську відбулось чергове засідання комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових споруд

7 березня у Скадовську відбулось засідання комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Голова комісії, депутат міської ради Олег Васильєв виніс на обговорення питання визначення дати проведення конкурсу щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у літній період 2019 року.

У ході засідання затверджено процедурні питання проведення конкурсу, а саме: внесення до протоколу комісією двох учасників, які запропонують найбільшу ціну від розрахованої початкової пайової участі. Учасникам, які запропонували найбільшу вартість за місце, необхідно внести відповідну суму коштів в період з 20 по 26 березня 2019 року. У разі несплати першим учасником конкурсу другий учасник має можливість внести відповідні кошти з 27 березня 2019 року по 2 квітня. Також комісією було запропоновано встановити крок наступної пропозиції у конкурсі в розмірі одна тисяча гривень від стартової ціни.

Прийнято рішення внести зміни в схему та визначити місця для торгівлі спиртними напоями: місце 1 (арк.15); місце 41, 46,109 (арк.. 14); місце 9, 10 (арк..13). Проведення другого конкурсу оголошено на 17 квітня 2019 року.

 

Джерело: Скадовська міська рада 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 377
  • Коментарів: 0
  • 12-03-2019, 12:03
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: