Рекорд на честь великого Кобзаря: у Львові 407 бандуристів одночасно заграли Шевченковий "ЗАПОВІТ" (відео)

 Рекорд на честь великого Кобзаря: у Львові 407 бандуристів одночасно заграли Шевченковий "ЗАПОВІТ" (відео)

 

Рекорд України встановили музиканти у Львові. 407 бандуристів одночасно виконали Шевченковий "Заповіт" і "Реве та Стогне Дніпр широкий". Бандуристи з'їхалися з усієї області. Подію присвятили 205-й річниці від дня народження Кобзаря.

Рекорд на честь великого Кобзаря: у Львові 407 бандуристів одночасно заграли Шевченковий "ЗАПОВІТ" (відео)

 

8-річний Степан Дроник – наймолодший серед музикантів. У капелі хлопців-бандуристів грає три роки. Такий концерт у нього вперше.

"Тому що капела хлопців бандуристів не тільки грають, а й згадують, що було колись, як Тарас Шевченко дивиться з неба на нас і дивиться, які він гарні віршики складав", – говорить юний бандурист.

Найстарший виконавець – Богдан Довганик, йому 73.

 

"Дуже гарно пройшло. Аж мурашки по тілі", – зізнається чоловік.

Загалом на центральній площі зустрілися 407 бандуристів із різних районів Львівщини. Виконавці тут ледь уміщаються. У них важлива місія – встановити рекорд. Пильним оком за бандуристами стежить експерт книги рекордів України.

 

Експерт фіксує рекорд.

"У 205 річницю Шевченка рекорд встановлено, з чим вітаю. Подібний рекорд, саме коли збиралися бандуристи, був у Херсоні в 2016 році, але тоді там зібралося тільки 132 бандуристів", – розповідає Павло Горішевський, експерт національного реєстру рекордів України.

А бандуристка Надія Гопко підсумовує: "Це велика честь приймати участь в такому дійстві. Тарас – це великий пророк України і вшанувати його пам'ять – це обов'язок людини".

 

 

Джерело: 5 канал 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 102
  • Коментарів: 0
  • 10-03-2019, 21:25
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: