Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі

 Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один із лідерів партії "Народний фронт" Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили ситуацію на Сході України у контексті гібридної агресії РФ. Олександр Турчинов наголосив на важливості збереження санкційного тиску на РФ та координації протидії російській агресії на міжнародному рівні.

Крім того, співрозмовники обговорили питання поглиблення співробітництва між Україною та Японією в безпековій галузі. Сторони приділили увагу питанню реформування вітчизняного оборонно-промислового комплексу та можливості поглиблення й інтенсифікації двосторонньої співпраці в цій сфері. Олександр Турчинов зазначив, що наша країна високо цінує допомогу, яку надає Японія в реформуванні системи безпеки і оборони України.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураі, своєю чергою, підтвердив незмінну позицію Японії щодо того, що "його країна не визнає незаконну анексію Криму і підтримує суверенітет та територіальну цілісність України". Пан Т. Кураі теж підкреслив, що Японія зацікавлена в поглибленні двостороннього партнерства, і запевнив у готовності його країни і надалі всебічно підтримувати Україну та розвивати двосторонню співпрацю на всіх рівнях.

Олександр Турчинов провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі

 

 

 

 

 

 

Джерело: nfront.org.ua

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 147
  • Коментарів: 0
  • 4-03-2019, 15:26
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: