Показати себе світові за допомогою віртуальної реальності пропонує херсонський проект «Сфера Талантів» (відео)

 Показати себе світові за допомогою віртуальної реальності пропонує херсонський проект «Сфера Талантів» (відео)

"Алло, шукаємо таланти!", - звертається до молоді проект «Сфера талантів», розпочатий на Херсонщині.

Проект пропонує обдарованим хлопцям і дівчатам, молодіжним колективам показати себе світові завдяки технологіям віртуальної реальності.

Однією з головних цінностей будь-якої території є люди. Херсонщина має багато талантів, що створюють якісний продукт, іноді всупереч всім побутовим труднощам і негараздам. Кожен талант та його успіх – це певна реклама і промоція нашого краю, тому вкрай важливим є своєчасне виявлення та підтримка талановитих земляків. І саме завдяки новому проекту «Сфера Талантів», технології віртуальної реальності зможуть працювати на розвиток Херсонщини, через промоцію її найбільш талановитих представників.

Підписати вигідний контракт із продюсером можна не виходячи з дому. 


Назва «Сфера Талантів» походить від популярних технологій віртуальної реальності (далі «VR») — сферичного відео, що дозволяє глядачеві отримати найкращий на сьогоднішній день аудіо-візуальний контакт з учасником.

VR-кліп – це короткий відеоролик у форматі VR180-3D (стереокліп в форматі віртуальної реальності з оглядом 180 градусів, крім VR-шоломів адаптується для Facebook і YouTube). Створені VR-кліпи розміщуються на сайті проекту і в додатках Oculus, завдяки чому, доступні для багатомільйонної аудиторії. 

Разом зі швидким розповсюдженням у США та розвинених країнах формату VR-відео, виникла ситуація, коли ті, хто створює якісний VR-контент, не встигають задовольняти стрімко зростаючий глядацький попит.

Кожен VR-кліп талановитої особи або гурту має певні шанси зацікавити представників світових бізнес-компаній, модельних та рекламних агентств, кіностудій, ТВ-студій та багатьох інших. Це може стати гарним трампліном для виходу таланту на світовий рівень. Окрім того, якщо VR-кліп зацікавив та сподобався аудиторії — є можливість заключення контракту на зйомки серії подальших VR-кліпів тут на місці, у Херсоні.

Тож у херсонських талантів з’явився непоганий шанс – як мінімум заробляти на участі у VR-кліпах, та як максимум — отримати квиток у світовий шоу-бізнес.

У листопаді 2018 розпочалось формування бази даних талантів, щоб запропонувати багатьом з них безкоштовну зйомку VR-кліпу з подальшою його промоцією в Oculus.

Алгоритм участі у проекті досить простий:

 1. Учасник заповнює анкету, додаючи приклади своїх здібностей. https://goo.gl/NUod2K
 2. Для кращих учасників проект безкоштовно створює VR-кліп.
 3. VR-кліп пропонується до уваги величезної міжнародної аудиторії.

Учасниками проекту можуть бути як індивідуальні учасники: моделі, танцюристи, музиканти і виконавці, актори, професіонали різних сфер, так і колективи. Це люди будь-якого віку, статі, раси, національності, віри, що володіють видатними здібностями, вміннями або зовнішністю.

Проект має такі цілі:

 • Популяризувати регіон, демонструючи його людський капітал;
 • Сприяти зменшенню відтоку людського капіталу за рахунок своєчасного виявлення та заохочення талантів;
 • Дати можливість талантам знаходити гідну винагороду за свою працю, шляхом укладання контрактів з представниками розвинених країн, без необхідності зміни постійного місця проживання;
 • Залучення уваги місцевих політичної і бізнес еліти до питання підтримки талановитих земляків;
 • Залучення місцевої громади до процесу пошуку і виявлення талантів. Гордість за свій багатий талантами край.

Ідея та концепція «Сфери Талантів» розроблені учасником Бізнес-асоціації «Ми Херсонці» — Брендінговим агентством «Грейдс», яке давно відомо своїми проектами, направленими на розвиток Херсонщини. Серед них — створення порталів more.ks.ua, «Херсонщина Туристична» (khersonregion.com), «Віртуальний Херсон» (3dkherson.com), розробка територіального бренда Херсона та області «Скіфське Сонце» (brand.ks.ua), побудова туристичного та інвестиційного суббрендів, видання туристичних каталогів та мап, створення якісного відео та віртуального контенту про наш регіон.

Показати себе світові за допомогою віртуальної реальності пропонує херсонський проект «Сфера Талантів» (відео)

Показати себе світові за допомогою віртуальної реальності пропонує херсонський проект «Сфера Талантів» (відео)

 


 
 
 
 


 • Автор: Журналіст
 • Переглядів: 233
 • Коментарів: 0
 • 3-03-2019, 10:11
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: