Залізли в кишеню серед білого дня. Історія про те, як скадовчанин з енергетиками спілкувався

 Залізли в кишеню серед білого дня. Історія про те, як скадовчанин з енергетиками спілкувався 

Ось яку історію розповів нашому кореспонденту мешканець Скадовська Антолій Іванович.

-Кілька днів тому приходить мені повідомлення від постачальника електроенергії РЕЗ і ЕМ про те, що у мене борг перед енергетиками. Не скажу, що великий – 52 гривні. Але ж вся справа у тому, що я дуже старанно веду облік споживання і оплати. Моя субсидія дозволяє повністю покривати платню за спожиту електроенергію і навіть утворилися залишки кіловат на суму 71 гривня. А тут раптом виявляється, що я боржник!

Іду в абонентський відділ у РЕЗ і ЕМ, стаю в чергу до віконця №3. Народу багато, у кожного якісь проблеми з енергетиками. Діждався своєї черги, розповідаю службовцю про свій анекдотичний борг. Вона ж запевняє, що у них все вірно, нарахування зробили згідно поданої субсидії.

Тут закралась думка: може, відділ субсидії, що знаходиться у соціальній службі помилився? Може, меншу суму прислали?

Звернувся до них, а вони мені й довідку тут же видали: енергетикам перерахували субсидії у повному обсязі, по 164 гривні на місяць.

Що робити? Знову йду до енергетиків і показую цю довідку. І тепер мені жінка у віконці пояснює, що у неї таких даних щодо субсидії немає, бо їхня організація розділилася на дві. Може там щось є, висловлює догадку. І показує на двері, куди йти. На тих дверях немає таблички з назвою новоутвореної організації, біс його знає – приватна вона чи державна? Сидять там дві жінки, а поговорити з ним важко –нічого не знають і посилають назад до віконця №3.

Повертаюсь назад. І єдине, чого вдалося добитися – це розрахунки за грудень і січень з вказаним уже боргом. Тут я зрозумів, де шукати помилку. Прошу жінку: роздрукуйте мені рахунки за жовтень і листопад, подивимося, який там розмір надісланих субсидій.

Закрутилася спеціалістка на місці, посилає у новостворену організацію. А ті знову посилають до неї, кажуть у них програми немає у компютері!

При чому тут програма? На розрахунку чітко написано, що він зберігається три роки. У базі даних ці розрахунки звичайно, є. Але їх мені не хочуть показувати!

Дурня з мене клеять. Добре, кажу. Не хочете розбиратися, порадьте – хто зможе прояснити цю справу?

Надряпали мені на пожмаканому папірці якусь херсонську адресу. Пиши, мовляв, не ти перший у нас такий розумний, не ти й останній. Пиши і чекай відписку.

І тут мені стало не по собі, соромно якось. Незручно за всіх нас – що ж ми за люди такі, що не соромимося залізти у кишеню до пенсіонера? Де ж таке бачено?

Напали невеселі розуми. Ось і вибори скоро. Невже все так і залишиться, як є зараз?

Колись я дуже радів, що ми почали будувати нову державу, вільну і демократичну. А тепер думаю: з ким її можна збудувати? З такими бюрократами, як у нас?

 


 

Юрій Васильєв 

 


 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 958
  • Коментарів: 0
  • 1-03-2019, 10:57
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: