В Асканійській ОТГ відкрили молодіжний центр, на черзі - Скадовськ (відео)

В Асканійській ОТГ відкрили молодіжний центр, на черзі - Скадовськ (відео) 

Молодіжні центри – зручне місце для відпочинку та народження нових цікавих ідей та проектів активної та ініціативної молоді. Адже гарні ідеї для розвитку громади народжує саме небайдужа молодь. Сьогодні в Україні вже діє кількасот молодіжних центрів і просторів різної форми власності, у тому числі утворених на базі закладів освіти, культури, спорту. Такі молодіжні хаби, платформи та коворкінги успішно працюють у більшості обласних центрів України, а також активно розвиваються в маленьких містах і селах України. 

Одним з останніх таких центрів на Херсонщині став нещодавно відкритий центр в об'єднаній територіальній громаді Асканії-Нова. Про це повідомляє "Новий День". 

І учні, і вчителі дуже задоволені новим місцем як для дозвілля, так і для продуктивної роботи. Тут є все необхідне для творчої діяльності активної, енергійної молоді – як для школярів, так і для всього селища. Зручні сучасні столи й стільці, багато вільного місця, креативного простору, а також нове обладнання – величезний екран, проектор, спортінвентар.  І це – тільки початок, бо громада і надалі налаштована активно розвивати молодіжні ініціативи, поширювати їх на усі населені пункти ОТГ.

Активно взялись за створення молодіжного центру і у Скадовську члени громадської організації "Молоді ініціативні". Ідею виношували давно, а коли підшукали та домовились про приміщення, приступили до реалізації.   

[video=] 
З такими темпами скоро у місті запрацює комфортний майданчик. Творча і креативна молодь Скадовська отримає спільний простір для цікавого та корисного спілкування, місце для навчання, генерації нових ідей, можливість ділитись ідеями та реалізувати себе.
Отже, далі буде.
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 269
  • Коментарів: 1
  • 17-02-2019, 19:05
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Oh! This article has suggested to me many new ideas. I will embark on doing it. Hope you can continue to contribute your talents in this area. Thank you.

run 3


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: