Перлини, раки, мідії... Херсонський аграрний університет запускає ноий проект - чорні трюфелі

 Перлини, раки, мідії... Херсонський аграрний університет запускає ноий проект - чорні трюфелі 

Херсонський аграрний університет вже дивував українців своїми амбітними проектами – вирощування австралійських раків і перлин. 

Відтепер у науковців біолого-технологічного факультету нова ідея – чорні трюфелі. 
Гриби будуть вирощувати у дендропарку "Дубовий гай". Це не швидкий процес. Навесні міцелій трюфеля чорного імплантують у кореневу систему дуба. А за п’ять років очікують отримати урожай.

Розповідає ректор університету Юрій Кирилов:

«У нас є міцелій трюфеля дубового, який імплантується в кореневу систему дуба. І у нас також є дендропарк «Дубовий гай». Ось хочемо навесні зайнятися цим процесом імплантації. І через три роки будемо їсти вже дорогий гриб».

Крім цього, університет запускає ще два проекти — наукову пасіку і міні-перепелиних ферму. Створення таких навчальних проектів полягає в потребі університету мати свої бази для проходження практики студентам.

Завдання перепелиної ферми полягає в дослідженні впливу різних комбікормів на зростання і якість м'яса птиці.

«Ми плануємо, що це буде 6 кліток по 15 перепелів, тобто, 90 голів перепелів. Ми зараз вийшли на виробників комбікормів, і ці роздільні групи будемо годувати трьома різними виробниками і різними комбікормами. По закінченню, через 2-3 місяці, звісно, будуть робитися виміри: який приріст, біохімічний аналіз по м'ясу», — розповів Юрій Кирилов.

Також університет планує відкрити курс з навчання фахівців з вирощування мідій і устриць в рамках спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура». 

 

 

 

 

Джерело: kurkul.com

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 118
  • Коментарів: 0
  • 12-02-2019, 13:42
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: