З випускниками шкіл Скадовського району проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу до військових навчальних закладів

 З випускниками шкіл Скадовського району проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу до військових навчальних закладів 

8 лютого у Скадовську, в районному будинку культури, відбулася зустріч випускників загальноосвітніх закладів з представниками військової частини А 2845. Військовослужбовці розповіли про переваги та особливості служби у Збройних Силах України, про умови прийому на контрактну військову службу, правила відбору та вимоги до претендентів, надали вичерпну інформацію про можливе місце служби, військові професії і посади, в тому числі і для жінок, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії та можливості подальшого навчання, а також запросили випускників до вступу у військовий вищій навчальний заклад Харківський національний університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Перед учнями 10-11 класів виступив заступник командира з морально-психологічного забезпечення військової частини А 2845 лейтенант Артем Герасименко, який надав учням (потенційним майбутнім абітурієнтам) ґрунтовну інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців та умов вступу до університету, ознайомив присутніх з історією створення закладу, умовами проживання курсантів та престижністю професії. Особливу увагу було наголошено на тому, що саме в стінах військових вищих навчальних закладів здобувають фах майбутні видатні українські полководці.

Наприкінці зустрічі голова районної державної адміністрації Віктор Турик наголосив: «Загроза державній цілісності та суверенітету країни стали причиною того, що багато українців переглянули своє ставлення до захисників Вітчизни. Професія військового – одна з найпочесніших. Разом із витривалістю та незламністю вони несуть у своєму серці добро, патріотизм та чесність, що змушує усіх людей із повагою ставитися до них. Тому кожному з нас потрібно рівнятися на них, і хто має бажання захищати Батьківщину, повинен стати військовим. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу і Батьківщини. Тож впевнений, що ті з вас, хто обере професію військового, гордо нестиме звання захисника своєї країни!»

Зустріч пройшла у щирій та доброзичливій атмосфері, на закінчення зустрічі представники військової частини відповіли на запитання майбутніх випускників, роздали інформаційні буклети та зазначили, що до навчання запрошуються не лише хлопці, а й дівчата.

Бажаємо випускникам досягти успіху в усьому, що запланували, вступити до омріяних навчальних закладів і здобути улюблені професії.

 

 

 

 

Джерело: Скадовська РДА 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 191
  • Коментарів: 0
  • 12-02-2019, 11:06
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: