Андрій Тетерук: Кожен має усвідомлювати свою персональну відповідальність за вибір кандидата (відео)

 Андрій Тетерук: Кожен має усвідомлювати свою персональну відповідальність за вибір кандидата (відео) 

Українські виборці мають усвідомлювати свою персональну відповідальність за підтримку тих чи інших кандидатів, які хочуть купити їх голос.

Про це заявив перший заступник керівника фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук в інтерв`ю журналістам.

"Позиція "Народного фронту", який стоїть над процесом, адже ми не беремо участі в президентських виборах, - це тотальний контроль, однаковий для усіх кандидатів у президенти, аби вони не використовували брудних схем при спілкуванні з виборцями", - заявив народний депутат.

"Саме тому міністр внутрішніх справ дуже чітко і зрозуміло заявив, що всі кандидати у президенти, які братимуть участь у перегонах і які застосовуватимуть брудні технології, - будуть не лише зафіксовані, а й притягнуті до відповідальності. Це буде той зрозумілий крок для нашого суспільства, аби ми розуміли, що це хибний шлях обрання кращих в українську політику. Бо якщо людина нечесно прийшла до влади, то чому ми маємо вважати, що вона буде чесно виконувати свої обіцянки, які давала виборцям?", - підкреслив Тетерук.

Разом з тим політик зазначив, що нам усім потрібне свого роду "дорослішання" під час таких процесів у державі.

"Ми бачимо ситуацію, коли політики, які брешуть, відверто брешуть, - не лише не втрачають симпатії, а й, як свідчать приклади, завойовують прихильність виборців. Ми ще в певному сенсі перебуваємо в початковому стані розвитку демократичного суспільства і нам усім треба дорослішати - і політикам, і виборцям", - резюмував представник "Народного фронту".

 

 

 

 

 

Джерело:  nfront.org.ua


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 81
  • Коментарів: 0
  • 12-02-2019, 09:37
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: