Безкоштовно здобути професію - реально. Інформує Скадовська філія обласного центру зайнятості

 Безкоштовно здобути професію - реально.  Інформує Скадовська філія обласного центру зайнятості

Одним з головних та пріоритетних завдань Державної служби зайнятості є сприяння працевлаштуванню безробітних громадян шляхом підвищення їх конкурентоспроможності.

Тяжко бути конкурентоспроможним і знайти підходящу роботу, якщо твоя нинішня професія на даний момент не користується попитом на ринку праці. Сьогодні Державною службою зайнятості зареєстрованим безробітним надається можливість безкоштовно здобути професію, яка є затребуваною в районі та в Україні в цілому.

Безробітний має можливість стати слухачем одного з 11 центрів професійно-технічної освіти, які знаходяться в різних регіонах України та навчання в яких здійснюється за 88 робітничими професіями.

Зокрема, у Херсонському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, що знаходиться у м.Нова Каховка, можна опанувати одну з 9-ти затребуваних на ринку праці професій: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, овочівник, плодоовочівник, бармен, офіціант, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка. В даному центрі створені гарні умови не тільки для навчання, а й для проживання слухачів. Важливим фактором наданої державою можливості є те, що протягом всього процесу навчання за безробітними зберігається допомога по безробіттю.

Так, у лютому 2019 року розпочинається навчання для здобуття професійно-технічної освіти за професіями: "Продавець продовольчих товарів", "Продавець непродовольчих товарів", "Офіціант", "Швачка". Терміни навчання становлять від 3 до 5 місяців.

Для отримання додаткової інформації щодо організації професійного навчання звертайтеся до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул.Олександрівська, 32а (каб.№7), або за телефоном 5-23-16.

 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 190
  • Коментарів: 0
  • 11-02-2019, 10:35
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: