Чому контролери газової служби приходять вночі?

 Чому контролери газової служби приходять вночі? 
Нещодавно у соцмережі жителі Херсона обговорювали «нічні» пригоди контролерів «Херсонгаза», які просять пустити їх у будинок для перевірки лічильника. 
Тему підняла пані Світлана. "П'ятниця, вечір, вирішила лягти спати раніше, раптом стук у вікно. Хто там? – "Це контролери "Херсонгазу", негайно пустіть у будинок”. – Але ж ніч на вулиці! – "А ми працюємо до 21:00”. – Так я показники лічильника через інтернет передаю. – "Ні, ми повинні особисто”. – Розумію, що повинні, але вночі??? І жалко мені цих двох жінок: одна – контролер, інша назвалася зі служби безпеки. Замість того, щоб увечері бути з сім'єю, вони вимушені порушуючи трудове законодавство з чиєїсь злої примхи ходити ночами...», – написала Світлана.
Тема виявилася досить актуальною, для деяких навіть наболілою, тому журналіст зібрала до сотні коментарів жителів різних районів області.   
"Півгодини тому ходили два типи, я не впустила. А через вікно не прийняли показники лічильника. Я одна вдома, а вони якісь дуже юморні мужики, анекдоти розповідають", - підключилася до листування Ольга.
Практично всі зійшлися на думці, що пізно ввечері краще не відкривати. Адже і шахраї можуть показати посвідчення, але в темноті спробуй розбери, що це за "ксива".
В принципі, в наш неспокійний час люди мають підстави для таких підозр і недовіри до пізніх візитів непроханих гостей. А з іншого боку – багато абонентів працюють вдень, контролери дійсно не можуть потрапити в їх будинки, щоб виконати свою роботу.
Як же бути? Пускати чи ні? Чи можуть взагалі співробітники «Херсонгазу» ходити по адресах в настільки пізній темний час доби? Всі ці питання журналісти поставили фахівцям прес-служби підприємства.
Як там підтвердили, контролери підприємства дійсно виїжджають до абонентів з 17:00 до 21:00 і у вихідні дні. Проте такі візити наносять тим, до кого хронічно не потрапляють у денний час. Хоч абонент і передає дані про кубометри на своєму приладі обліку, але контролери повинні і особисто перевірити лічильник, цілісність пломб, визначити, чи немає витоку газу, що часто трапляється в зимовий період. І, як акцентували в прес-службі, згідно із законом, співробітники "Херсонгазу" мають право доступу на будь-якій об'єкт газорозподільної системи, навіть на території приватної власності. Хоча Основний закон, стаття 30 якого свідчить: кожному гарантується недоторканість житла, ніхто не відміняв.
Для такої вечірньої перевірки створені мобільні групи, які працюють по всій області, відзначили в прес-службі "Херсонгазу". Як правило, контроллери приїжджають спецтранспортом – це перше, що відрізняє співробітників підприємства від шахраїв, в чому можуть їх підозрювати деякі абоненти. Крім того, споживач може попросити контролера показати йому не лише посвідчення, але і наряд з вказівкою адреси абонента. Якщо і цього мало, тоді можна подзвонити на номер 104 і уточнити інформацію про візит контролерів. Наприклад, запитати, чи зареєстрований такий-то номер спецавтомобіля, яким приїхали контролери. Якщо сумніви все ж не полишають, тоді залишається викликати поліцію. У такому разі контролери зможуть зайти у двір разом з правоохоронцями, щоб вже напевно переконати абонента в його безпеці.

Чому контролери газової служби приходять вночі?

Якщо співпраця сторін все ж не склалася, абонент так і не відкрив контролерам, йому на паркан прикріплюють наліпку з проханням передзвонити по такому-то телефону. Якщо людина йде на контакт, то з ним домовляються про конкретний час і день, коли все ж можна буде попасти у двір.
Чому контролери не дзвонять відразу абонентові перед першим візитом? Як зазначили в прес-службі, більшість не вказують свої номери телефонів в договорі або дають неправильний номер. Тому така система не працює.
 
 
 
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 420
  • Коментарів: 0
  • 10-02-2019, 11:23
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: