Арсеній Яценюк – країнам-членам НАТО: Україні потрібен покроковий план прискореного набуття членства в Альянсі. Не бійтеся Росії (відео)

 Арсеній Яценюк – країнам-членам НАТО: Україні потрібен покроковий план прискореного набуття членства в Альянсі. Не бійтеся Росії (відео) 

"Парламент виразив волю українського народу - Україна буде членом Європейського Союзу і буде членом НАТО. Тому ніколи не здавайся, коли ти віриш в Україну", -  заявив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк  у четвер, 7 лютого, у Верховній Раді після того, як парламент 334-ма голосами ухвалив зміни до Конституції щодо закріплення курсу на членство України в ЄС та НАТО.

Арсеній Яценюк нагадав, що в січні 2008 року він як Голова Верховної Ради України разом з тодішнім Президентом і Прем'єр-міністром підписав звернення до Генсека НАТО щодо надання Плану дій щодо членства України в Альянсі: "Після цього промосковські сили, які на той момент знаходилися в парламенті України, заблокували Верховну Раду. Півтора місяця промосковські сили блокували парламент з гаслами "НАТО – ні!".

"Але пройшло десять років - і український парламент виразив волю українського народу, яку ми тоді оприлюднили в спільному листі до НАТО. Парламент сказав: Україна буде членом Європейського Союзу і буде членом НАТО. Тому ніколи не здавайся, коли ти віриш в Україну", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк наголосив, що цей довгий шлях ще не пройдений. У порядок денний парламенту включений ініційований "Народним фронтом" проект постанови про офіційне звернення Верховної Ради до держав-членів НАТО, безпосередньо до національних урядів "з тим, щоби воля українського парламенту і воля українського народу про членство України в НАТО отримала зворотну реакцію від країн-членів Альянсу".

"Нам необхідний план дій щодо членства в НАТО або інший прискорений механізм з боку Альянсу з покроковим планом про те, як Україна швидко і оперативно набуде членство в НАТО", - наголосив лідер "Народного фронту".

У 2008 році, відповідно до резолюції Бухарестського саміту НАТО, Україні сказали, "що План дій щодо членства в Альянсі буде, що двері відкриті": "Ми відкрили ці двері. Тепер, шановні партнери з НАТО, запустіть нас в ці двері і зробіть Україну наступним членом Альянсу", - сказав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що сьогодні Україна захищає кордони НАТО: "Альянс сьогодні в безпеці в тому числі завдяки українській армії. Відповідь на безпеку України і безпеку Європи лежить тільки в одній площині: Україна – член НАТО".

Арсеній Яценюк звернувся до партнерів з Альянсу: "Дорогі наші друзі з НАТО, не бійтеся Росії при прийнятті цього історичного рішення. Росія представляє загрозу як для України, так і для кожного з вас. Ми боронимо вас – тепер допоможіть Україні боронити і себе, і кожного з 30-ти країн-членів Альянсу".

Лідер "Народного фронту" також подякував членам фракції НФ за одностайне голосування за зміни до Конституції щодо закріплення курсу на членство України в ЄС та НАТО.

 

 

 

 

Джерело: nfront.org.ua

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 104
  • Коментарів: 0
  • 9-02-2019, 11:28
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: