Ввели подвійний тариф на електроенергію: що потрібно знати українцям

 Ввели подвійний тариф на електроенергію: що потрібно знати українцям 
Національна комісія з питань регулювання сфери енергетики і комунальних послуг у лютому введе новий тип платіжок за електроенергію. Тепер у квитанціях будуть два рядки – про сплату оператору системи розподілу електроенергії і оплата постачальнику електроенергії.

У НКРЕКУ при цьому запевняють, що тариф на газ не зміниться, а просто буде розкладений на дві складові. Національна комісія з питань регулювання сфери енергетики і комунальних послуг у лютому введе новий тип платіжок за електроенергію. Тепер у квитанціях будуть два рядки – про сплату оператору системи розподілу електроенергії і оплата постачальнику електроенергії.

У НКРЕКУ при цьому запевняють, що тариф на газ не зміниться, а просто буде розкладений на дві складові. Зазначається, що запровадження оновлених платіжок передбачено новим законом «Про ринок електроенергії». Також у тексті закону зазначається, що оператори системи розподілу відтепер будуть займатися виключно питаннями експлуатації електромереж – їхнім ремонтом та іншими. У той же час компанії-постачальники будуть займатися постачанням електроенергії споживачам, а також будуть підраховувати платежі громадян і розсилати платіжки. 17 січня Верховна Рада України розглянула проект про запуск ринку електроенергії. Прийняття закону України необхідне для виконання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Всі підготовчі процедури для запуску ринку вже завершені – Нацкомісія збалансувала тарифи з метою полегшення роботи постачальникам послуг. На початку січня 2019 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) схвалила проект про право на універсальні послуги з постачання електроенергії. Документ був раніше схвалений у Верховній Раді України. Згідно з документом, побутові та малі побутові споживачі, в тому числі бюджетні організації, почнуть отримувати електроенергію за єдиною тарифікацією і на одних і тих же умовах.
 
 
 
 
Джерело: korupciya.com
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 634
  • Коментарів: 0
  • 4-02-2019, 13:32
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: