"Втрачений флот Гітлера" на дні Чорного моря зняли на відео

"Втрачений флот Гітлера" на дні Чорного моря зняли на відео

На сайті турецької версії CNN з'явився тизер документального фільму про пошук трьох субмарин 30-ї флотилії підводних човнів кригсмаріне, затоплених у вересні 1944 року біля берегів Туреччини.

"Втрачений флот Гітлера" вдалося виявити і зафіксувати за допомогою батискафа й архівних документів. Вони знаходилися на дні Чорного моря. Так, підводний човен U-23 лежав на 50-метровій глибині за два кілометри від узбережжя (у міста Агва). Ще два – U-19 і U-20 – були знайдені на глибині 300 і 25 метрів відповідно.

"Втрачений флот Гітлера" на дні Чорного моря зняли на відео

 

У Товаристві морської археології затоплення субмарини вважають значною знахідкою. Справа в тому, що вони були запечатані і мали ідеально зберегтися всередині, що унікально для техніки часів Другої світової війни.

<iframe width="620" height="155" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" vspace="0" hspace="0" allowtransparency="true" scrolling="no" allowfullscreen="true" id="aswift_0" name="aswift_0" style="text-align: justify; margin: 25px 0px; padding: 0px; border-width: 0px; border-style: initial; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; display: block; min-height: 348px; width: 620px; max-width: 100%; left: 0px; position: absolute; top: 0px; height: 155px;"></iframe>

Підводного човна U-19, U-20 і U-23 затопили 1944 року в зв'язку з наближенням радянських військ до румунського порту Констанца, де тоді розташовувалася головна військово-морська база Румунії, яка виступала на стороні країн Осі.

Примітно, що судна були знайдені ще 2008 року морським інженером Сельчкуом Колаєм. Однак, на той момент у чоловіка не було можливості зняти затоплення підводного човна на відео, тому він здійснював до них лише поодинокі занурення.

 

 

 

Джерело: Сьогодні 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 333
  • Коментарів: 0
  • 4-02-2019, 06:47
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: