У Скадовську планують покращити екологічну ситуацію

 У Скадовську планують покращити екологічну ситуацію

Скадовськ – одне із головних курортних містечок. Кожного літа сюди їдуть туристи із всієї України та закордонних країн, аби відпочити на березі Чорного Моря. Натомість, екологічний стан Скадовського району знаходиться далеко не у кращому стані: руйнація прибережної смуги, забруднення повітря, підводних вод та невирішене питання з очисними спорудами на території району.

Тому для розв’язання цієї проблеми у Скадовську була створена районна програма, яка повинна покращити екологічну ситуацію на території району. Загалом для повної її реалізації за три роки необхідно 38 мільйонів гривень.

Основною метою програми «Покращення екологічного стану території Скадовського району на 2018 - 2020 роки», як зазначено у пректи, є поліпшення екологічного стану та зменшення техногенного навантаження, забезпечення екологічно безпечних умов життєдіяльності населення, зменшення антропогенного тиску на довкілля та відновлення природного середовища Скадовського району.

Основні завдання програми: зменшення забруднення довкілля в результаті техногенного навантаження; збереження та відновлення природних ресурсів; ремонт та реконструкція очисних споруд в комунальному господарстві районувстановлення меж прибережних захисних смуг на території району; розвиток та розширення територій природно-заповідного фонду.

<!-- EndFragment -->

У проекті вказано, що в його рамках будуть проводитися науковий моніторинг стану заток та морських берегів, які знаходяться на території Скадовського району. Для вирішення проблеми із каналізацією будуть виділятися кошти на реконструкцію та ремонт очисних споруд. Також буде проводитися інформаційна компанія, яка покликана донести до населення району проблеми.

 

 

Джерело: Гривна 

 


<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:"Lucida Sans Unicode"; panose-1:2 11 6 2 3 5 4 2 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:auto; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-2147480833 14699 0 0 191 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; mso-hyphenate:none; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-language:AR-SA;} p.MsoBodyText, li.MsoBodyText, div.MsoBodyText {mso-style-unhide:no; mso-style-link:"Основной текст Знак"; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; text-align:justify; mso-pagination:widow-orphan; mso-hyphenate:none; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:UK; mso-fareast-language:AR-SA;} span.a {mso-style-name:"Основной текст Знак"; mso-style-unhide:no; mso-style-locked:yes; mso-style-link:"Основной текст"; mso-ansi-font-size:14.0pt; mso-ansi-language:UK; mso-fareast-language:AR-SA;} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;} @page WordSection1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:36.0pt; mso-footer-margin:36.0pt; mso-paper-source:0;} div.WordSection1 {page:WordSection1;} -->
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 611
  • Коментарів: 0
  • 31-01-2019, 11:55
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: