У прикордонній з Кримом Херсонщині створять "оборонні запаси"

 У прикордонній з Кримом Херсонщині створять "оборонні запаси" 
У прикордонній з анексованим Росією Кримом Херсонській області в кожному районі та у містах обласного значення створять запаси матеріально-технічних засобів, необхідних для оборони території регіону та держави.

Про це йдеться у підписаному і оприлюдненому у січні 2019 року розпорядженні голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва "Про створення запасів матеріально-технічних засобів, необхідних для виконання першочергових заходів щодо оперативного обладнання території держави до оборони", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Головам районних державних адміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення: створити на відповідній території в межах виділених фінансових ресурсів запаси матеріально-технічних засобів, необхідних для виконання заходів щодо оперативного обладнання території держави до оборони, забезпечити їх утримання та поповнення за рахунок коштів бюджету, а також інших не заборонених законодавством України джерел", - йдеться у розпорядженні.

Як зазначається в документі, місця розміщення запасів матеріально-технічних засобів на об'єктах, призначених або пристосованих до їх зберігання, повинні бути визначені з урахуванням оперативної доставки таких запасів до можливих зон підготовки території держави до оборони та своєчасного приведення у встановлений ступінь готовності до використання за призначенням.

На підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, де створюватимуться такі запаси, керівники мають щороку перевіряти наявність, стан якості, умови зберігання матеріально-технічних засобів, та їх готовність до використання.

 

 

 

Джерело: Укрінформ 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 153
  • Коментарів: 0
  • 14-01-2019, 07:16
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: