На Херсонщині прокладають "Соляний шлях"

 На Херсонщині прокладають "Соляний шлях"
Вперше в своїй історії три об'єднані територіальні громади на Херсонщині налагодили співпрацю для спільного розвитку туризму на своїх територіях. 
Тавричанська ОТГ у Каховському районі, а також Присиваська і Асканійська ОТГ в Чаплинському районі області уклали договір про проект «Соляний шлях». Він передбачає створення інфраструктури для прийому гостей на ділянці степу, по якій колись за сіллю йшли легендарні чумаки.
Причому кожен з партнерів представлятиме щось своє і унікальне.  У Асканії-Нової це заповідні землі і екзотичні тварини, в Присиваській ОТГ – дивовижної краси Лемурійськоє озеро.
Ну, а Тавричанка має намір блиснути так званим гастрономічним туризмом.  Тут гостям подаватимуть крафтовий сир і блюда з м'яса зебу, яке неможливо спробувати навіть в найфешенебельніших ресторанах великих українських міст.  Просто зебу (худоба з величезними рогами) там не водиться, а на привіллі у Тавричанки їх пасеться ціле стадо. 
Голова Тавричанської ОТГ Юрій Гречка говорить, що гостей, що прибуватимуть по «Соляній дорозі», належить не лише пригощати, але і десь розміщувати на ночівлю.  Для цього мають намір створити бази «зеленого туризму», причому без всякого поспіху – адже договір між ОТГ жорстких термінів виконання взаємних зобов'язань не встановлює.
 
 
 
 
 
Джерело: Херсонці 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 337
  • Коментарів: 0
  • 13-01-2019, 12:58
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: