Новомиколаївська та Михайлівська громади. Перші реальні кроки до об'єднання (відео)

Новомиколаївська та Михайлівська громади. Перші реальні кроки до об'єднання (відео)

10 грудня делегація Скадовського району відвідала Зеленопідську об’єднану територіальну громаду. До делегації увійшли представники Новомиколаївської та Михайлівської сільських рад. Враження, які отримали учасники поїздки, виявились настільки переконливими, що тепер вже активісти Михайлівської громади вирішили організувати наступну зустріч з новомиколаївцями - першочерговими ініціаторами об'єднання.

Сьогодні, 28 грудня, така зустріч відбулась. До учасників зібрання долучились представники Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування та інформаційного агенства "Перспектива", журналісти якого започаткували цикл відеосюжетів про об'єднання територіальних громад. 

Мешканці Михайлівської громади проявили неабияку активність. Не дивлячись на те, що об'яву про зібрання хтось постійно зривав, прийшло майже 100 активних громадян - і молодь, і люди старшого покоління.

Пропонуємо переглянути відеосюжет, який відображає не тільки перебіг зборів, а й основний настрій, що віднедавна запанував у громаді села Михайлівка.

На зміну байдужості і недовіри тут народжується відчуття ГОСПОДАРЯ на своїй землі, як відмітила директор Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Силюкова. А ще вона дуже переконливо роз'яснила, чому місцева та районна влада не підтримує об'єднання, або пропонує об'єднати весь район в одну громаду.

Результатом зборів, які тривали дві години, стало обрання робочої групи Михайлівської сільської ради у кількості аж 20 чоловік, а також прийняття спільного рішення про зібрання робочих груп двох громад для опрацювання наступних кроків до об'єднання. А перший реальний крок вже зроблено!

Отже, наступна зустріч відбудеться на території Новомиколаївки 9 січня 2019 року.

Далі буде...

А тепер відеосюжет:

 [video=]
 
 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 155
  • Коментарів: 1
  • 28-12-2018, 17:25
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Где вся правда которую говорили? И зачем вырезали нашего председателя. Ведь он говорнил правду.!!!!!!!!!!!!!


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: