З 1 січня почнеться монетизація субсидій – уряд

З 1 січня почнеться монетизація субсидій – уряд

З 1 січня субсидії на оплату комунальних послуг почнуть видаватися в грошовій формі тим сім’ям, які вперше по них звертатимуться – відповідне рішення 27 грудня ухвалив Кабінет міністрів. 
«Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку», – пояснює прес-служба уряду. 
Очікується, що субсидіанти отримуватимуть сповіщення про те, скільки мають доплатити за всі комунальні платежі разом.
З 1 травня 2019 року уряд планує монетизувати субсидії для тих, хто отримує допомогу протягом кількох років, в тому числі влітку. А з жовтня 2019 року монетизація має охопити всіх жителів, які отримують субсидії. При цьому, як стверджують в уряді, «кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено».
У листопаді 2018 року міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що субсидію отримують 5 мільйонів домогосподарств в Україні.
На 2019 рік у проекті бюджету заплановано 55 мільярдів гривень на субсидії з комунальних послуг.
Кабінет міністрів у листопаді минулого року схвалив запровадження в Україні монетизації субсидій на рівні постачальників послуг від 1 січня 2018 року.

 

 

Джерело: Радіо Свобода 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 268
  • Коментарів: 0
  • 28-12-2018, 07:15
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: