Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму. "Російську пиху знову збито", - наголосив Арсеній Яценюк.

 Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму. "Російську пиху знову збито", - наголосив Арсеній Яценюк. 

Генеральна Асамблея ООН схвалила безпрецедентно жорстку резолюцію на підтримку України із вимогою демілітаризації Криму: "Прекрасна відповідь на вчорашні репліки Кремля про якісь "провокації" з українського боку", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у своєму дописі на Facebook 18 грудня.

[video=]

"Російська дипломатія любить вдавати авторитетність. Надуті щоки. Грізні погляди. Якщо треба, то й слово нецензурне. Що казати: високий єфрейторський клас. Учора російську пиху знову збито", - наголосив Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що ухвалений вчора документ продовжує і розвиває корпус міжнародних документів з протидії агресії Росії, який його уряд розпочав формувати зі схвалення історичної резолюції Генеральної Асамблеї ООН 24 березня 2014 року".

Навіть така складна структура, як Всесвітня Організація, ясно каже Москві: "Не брешіть, припиніть нарощувати зброю, забирайтеся геть з України і нарешті заспокойтеся", - підкреслив лідер НФ.

Арсеній Яценюк висловив вдячність українським дипломатам та всім партнерам України за важливу новину.

"Пам’ятаймо про підтримку тих, хто виступив на користь резолюції. І не забуваймо тих, хто проголосував проти. Їм варто поспівчувати - вони голосували проти себе", - написав Арсеній Яценюк.

 

 

 

 

 

Джерело:  nfront.org.ua


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 219
  • Коментарів: 0
  • 18-12-2018, 14:15
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: