Парубій закликав Південну Корею підтримати резолюцію ООН щодо мілітаризації Криму, Севастополя і Азовського моря (відео)

Парубій закликав Південну Корею підтримати резолюцію ООН щодо мілітаризації Криму, Севастополя і Азовського моря (відео)

Голова Верховної Ради України, представник "Народного фронту" Андрій Парубій, перебуваючи у Південній Кореї з офіційним візитом, зазначив, що першочергову розмову з Прем’єр-міністром Південної Кореї Лі Нак-Йоном він проводив не з економіки, а з питань безпеки.
 
Парубій закликав його, щоб Південна Корея підтримала на Генеральній асамблеї ООН резолюцію ООН щодо мілітаризації Криму, Севастополя і Азовського моря. За його словами, цю резолюцію підготували близько сорока країн, серед яких США і Австралія, її розглядатимуть 17 грудня 2018 року. «А власне, після подій російської агресії в Азовському морі це особливо для нас актуально. І тому ми почали розмову з питання безпеки, а потім вже перейшли на економіку», - уточнив він.

Голова Верховної Ради повідомив представникам ЗМІ, що під час зустрічі обговорювались ключові напрямки співпраці між Україною і Південною Кореєю, серед яких ключовими є IT-сфера та розвиток співпраці в аграрному секторі.
 
«І звичайно, ключовим питанням, яке я підняв перед Прем’єр-міністром, – це питання скасування віз для українських громадян, адже вже 12 років громадяни Республіки Кореї не мають віз для в’їзду до України», - наголосив Андрій Парубій.

На його переконання, скасування візового режиму було би справедливим і великим стимулом для покращення відносин між країнами, між громадянами обох країн.

Андрій Парубій запевнив, що Прем’єр-міністр висловив рішучу підтримку і Україні, і розвитку двостороннього співробітництва. «Тому будемо очікувати і на результати, будемо очікувати на приємні новини по тих питаннях, які були підняті на зустрічі», - підкреслив Голова Верховної Ради України.  
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 237
  • Коментарів: 0
  • 13-12-2018, 16:31
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: