"Облави’’ військкоматів і SMS про ’’мобілізаціі’’: у ВСУ пояснили ситуацію

 "Облави’’ військкоматів і SMS про ’’мобілізаціі’’: у ВСУ пояснили ситуацію 
Оперативне командування «Південь» на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє, що після введення в 10 регіонах України  воєнного стану, населенню на мобільні телефони почали надходити повідомлення провокативного характеру. 

«Після прийняття рішення про введення в Україні воєнного стану, населенню на мобільні телефони почали надходити повідомлення провокативного характеру про початок мобілізації, примусові облавні дії працівників військкоматів у публічних місцях, а саме – вокзалах, площах, вулицях міст тощо», - йдеться у повідомленні.
 
Оперативне командування «Південь» наголошує: «ПОВІДОМЛЯЄМО: Зазначена інформація не відповідає дійсності, є провокативною та такою, що має на меті дестабілізувати військово-політичну ситуацію в Україні. Найймовірніше, є справою «рук» російських пропагандистів та їх прибічників. У зв’язку з цим звертаємо увагу людей, які несвідомо потрапили під їх вплив, що поширення неперевіреної, а в даному випадку неправдивої інформації завдає шкоду обороноздатності України. У разі необхідності, всі офіційні оповіщення будуть здійснюватися через військові комісаріати згідно чинного законодавства та з допомогою офіційних джерел інформації».
 
 
 

 

© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/news/url/vijskovi-poperedili-naselennju-nadhodjat-provokativni-povidomlennja-na--mobilni?fbclid=IwAR12Batwdw9O2gaiTEFptl98LB-OvLkXrGg41PuWECTIkzUknOVuU9MKEe8
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 134
  • Коментарів: 0
  • 1-12-2018, 20:06
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: