Вітаємо з черговою перемогою спортивну сім'ю Макарових зі Скадовська

За багаторічною традицією, українські важкоатлети завершують змагальний рік у Харкові змагаючись за нагороди Чемпіонату України серед ШВСМ та Всеукраїнського турніру пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака. Не став виключенням 2018-й спортивний рік. 5 грудня важкоатлети розпочали боротьбу за нагороди змагань.

Ціла плеяда титулованих спортсменів збірної України порадувала своїми виступами на харківському помості. Чергові перемоги вибороли і скадовчани. Спортивна сім'я Макарових завоювали 4 золоті медалі!

У ваговій категорії +87 кг Макарова Ганна показала результат  85+115, у сумі 200 кг.
Її чоловік Макаров Руслан у ваговій категорії до 61 кг виступив з результатом 110+140, у сумі 240 кг.