Нові дитячі майданчики у Скадовську. Сміятися чи плакати (відео)

 Нові дитячі майданчики у Скадовську. Сміятися чи плакати (відео) 

25 – 29 жовтня у Скадовську, як вже повідомлялось, було встановлено декілька дитячих майданчиків. Загалом, за данними сайту Prozorro, міською радою було витрачено на цю добру справу 532 680грн. Справа, дійсно, добра, таких майданчиків у місті не вистачає. Чи задоволені жителі міста, розпитувала журналіст інформаційного агенства "Перспектива". Крім того, журналісти поцікавились і витраченими коштами громади.

Різниця цін, за які було придбано майданчики, та цін, що були прописані в укладеному договорі, становить більше 20%.

Наприклад, ігровий комплекс "Вітрильник” на сайті підприємця коштує 112 600 грн., а в укладеному договорі - 141 000 грн., тобто різниця становить 28 400 грн.

Але основне питання стосується навіть не різниці цін, яка теоритично могла бути закладена на встановлення майданчиків, а сама якості проведених робіт.

Жителі міста скаржаться на погану якість встановлення майданчиків. Не прибраний щебінь, каміння, відсутність урн для сміття та піску, погано закріплені турніки.

Не довели добру справу до кінця. 


 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 532
  • Коментарів: 0
  • 6-11-2018, 11:01
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: