В Україні необхідно відновити кредитування молодіжного житлового будівництва, - Микола Величкович (відео)

 В Україні необхідно відновити кредитування молодіжного житлового будівництва, - Микола Величкович (відео) 

У проекті Державного бюджету України на 2019 рік мають бути передбачені кошти для відновлення кредитування молодіжного житлового будівництва.

Про це заявив перший заступник голови Комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, представник фракції "Народний фронт" Микола Величкович під час засідання Погоджувальної ради.

Він зазначив, що незабаром парламент буде розглядати у другому читанні проект Державного бюджету України на 2019 рік, у зв’язку з чим Комітет ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму вважає за необхідне відновити кредитування молодіжного житлового будівництва.

"Кабінету Міністрів України після ухвалення проекту державного бюджету у першому читанні доручено розглянути доцільність врахування цієї пропозиції нашого комітету. Тому звертаюся до шановного Генадія Григоровича (Зубко Г. Г., віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. - Ред.), керівників фракцій та груп підтримати відновлення кредитування молодіжного житлового будівництва в державі", - наголосив Микола Величкович.

Народний депутат також звернув увагу на необхідність ухвалити інші важливі питання, що стосуються молодіжної політики. Наприклад, затвердити постанову про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації" (№7383), а також призначити нові парламентські слухання на тему: "Участь молоді в процесах реформування держави" (№9126).

 

 

 

 

Джерело:  nfront.org.ua

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 215
  • Коментарів: 0
  • 5-11-2018, 17:03
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: