У Міжнародний день Чорного моря про його мешканців розповідає анімоване відео "Такі ж як ми"

 У Міжнародний день Чорного моря про його мешканців розповідає анімоване відео "Такі ж як ми"

 

Сьогодні, 31 жовтня, у світі відзначають Міжнародний день Чорного моря. Цей день відзначають як суспільно-політичну акцію з нагоди ухвалення Конференцією міністрів довкілля в Стамбулі плану дій з відновлення та захисту Чорного моря.

Саме в цей день, у 1996 році урядові організації Болгарії, Румунії, Росії, Туреччини, Грузії та України підписали Стратегічний план дій з відновлення та захисту Чорного моря. Необхідність у такому документі виникла у зв'язку з небезпекою руйнування унікальних природних комплексів водної території. Тоді ж було вирішено зробити 31 жовтня Міжнародним днем Чорного моря. 

У Чорному морі мешкає більше 2500 видів тварин. Якщо хочете подивитись на життя у морських глибинах та посміхнутись – перегляньте це чудове відео. Робота називається "Такі ж як ми". 
 

У відео, підготовленому в рамках проекту ЄС/ПРООН EMBLAS II, - підводні мешканці Чорного моря: собачка-сфінкс у домівці, камбала в окулярах, осетер в капелюсі! 

Сам проект спрямований на відновлення навколишнього середовища у Чорному морі.

Підводні зйомки – справжні, надані Інститутом морської біології НАНУ і є унікальними. Анімація допомагає наблизити морських мешканців до людей в стилі глибинної екології. Головна ідея: «Ми, морські мешканці, такі самі, як Ви люди – маємо такі ж права на життя!».
Концепція глибоководної екології у відеоролику досутпно пояснюється шляхом зіставлення життя підводного світу і життя людей. Наприклад, осетер показується інспектором, бо перевіряє наявність перешкод під час нересту, а морський коник - турботливим батьком.  
 
 
 
 
 
Джерело: Еспресо 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 226
  • Коментарів: 0
  • 31-10-2018, 17:27
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: