Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції

 Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції 

Міністр внутрішніх справ України, представник партії "Народний фронт" Арсен Аваков і міністр внутрішніх справ Сінгапуру К. Шанмугам під час офіційної зустрічі 29 жовтня в Сінгапурі обговорили гібридні загрози в сучасному світі і домовилися про співпрацю підрозділів кіберполіції.


«Ми живемо в світі гібридних загроз. Тенденція щодо розвитку кіберзлочинів, кіберзагроз в нашій країні, також як і у вас, зростає. Ми різко підсилюємо компоненту з метою протидії цій категорії злочинів. І ми дуже зацікавлені в партнерстві у всіх його проявах», - сказав Арсен Аваков.


Арсен Аваков підкреслив, що Україна і Сінгапур знаходяться в схожих ситуаціях – мають великого сусіда із схожим культурним і мовним контекстом: «Але вас не атакують так, як Україну. На жаль, за 5 років ми отримали величезний досвід протидії кібератакам в тому числі. І це дуже правильно, що ви ретельно готуєтеся до можливих загроз, починаючи від фішингових атак і закінчуючи розповсюдженням фейк ньюз і втручанням в роботу держустанов».


У свою чергу голова Нацполіціі Сергій Князєв підкреслив, що одним з головних елементів у протидії гібриднії війні виступає кіберполіція: «Це відносно недавно створений підрозділ показує відмінні результати роботи. У кіберполііціі працюють добре підготовлені люди, які володіють найсучаснішим інструментарієм і готові протистояти будь-якій хакерській атаці».


В ході зустрічі сторони підписали спільну заяву про поглиблену співпрацю в сфері безпеки і домовилися вивчити можливості подальшого розвитку взаємодії, співпраці та обміну досвідом в сфері забезпечення національної безпеки з метою боротьби з тероризмом, транснаціональною організованою злочинністю, кіберзлочинами, торгівлею людьми.

 

 

 


Джерело: Департамент комунікації МВС України

 

 


 
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 602
  • Коментарів: 0
  • 29-10-2018, 13:12
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: