Скадовчан запрошують взяти участь у МАРАФОНІ «Роль громадян у політичних реформах»

Скадовчан запрошують взяти участь у МАРАФОНІ «Роль громадян у політичних реформах»

З чого мають починатися національні реформи? Яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі?

Протягом вересня – листопада у 30 містах різних регіонів України Інститут «Республіка» проводить національний марафон «Роль громадян у політичних реформах», головною публічною подією якого мають стати регіональні  та місцеві Форуми. 

Мета  даних заходів - обговорення на регіональному рівні успіхів та викликів, а також висвітлення ролі громадян у ході впровадження політичних реформ та налагодження діалогу між виборними особами, політичними партіями та громадянами. 
  
Очікується, що серед спікерів будуть міжнародні та вітчизняні експерти у сфері національних реформ, представники аналітичних центрів, громадянського суспільства, активісти й журналісти. Під час Форуму відбуватиметься робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій імплементації політичних реформ на місцях. У результаті публічних марафонів, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на регіональному, так і національному рівнях.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).    
 
Скадовчан запрошують прийняти участь у Марафоні, який відбудеться 25 жовтня у виставковій залі районного будинку культури (вул.Маріїнська, 66). Реєстрація з 11-30, початок заходу о 12-00. Попередня реєстрація ТУТ

Модератор заходу: Віталій Гліжинський, координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада”, тренер;  координатор у м. Скадовську Валентина Пономаренко, комунікаційний координатор Андрій Павлюк.  
 
 
 
   

                                                                                                          

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 433
  • Коментарів: 0
  • 22-10-2018, 14:45
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: