Жінок Херсонщини запрошують на безкоштовне обстеження

 Жінок Херсонщини запрошують на безкоштовне обстеження

Вже декілька років поспіль жовтень є місячником боротьби з раком молочної залози, до якого долучилися медичні заклади Херсонщини. Так, 20 жовтня, у суботу, на базі Херсонського онкологічного диспансеру відбудеться день відкритих дверей – жінок запрошують на обстеження.

«Прикро, але це найпоширеніша форма раку серед жіночого населення як в Україні, так і у світі. Щороку про такий страшний діагноз дізнаються понад 16 тисяч українських жінок, та 450 – на Херсонщині. Саме тому ми закликаємо кожну жінку дбати про власне здоров`я, проходити обстеження і вчасно звертати увагу на дивні симптоми», -прокоментувала головний лікар ХООД Ірина Сокур. 

Попри вихідний день, лікарі-мамологи, онкологи та додатковий медичний персонал вийдуть на роботу, аби обстежити усіх бажаючих жінок та надати консультацію у разі виникнення підозри щодо неприємного діагнозу. Фахівці сподіваються, що це допоможе виявити рак на ранніх стадіях й зменшити кількість негативних наслідків.

Відомо, що комплексна діагностика включає проведення мамографічного та ультразвукового обстеження молочних залоз, а також пункційної та трепан-біопсії пухлин з подальшим дослідженням.

Як зазначила Ірина Володимирівна, більшість жінок не обстежуються, бо не мають змоги покинути роботу на декілька годин, або ж бояться цього. У першу чергу в день відкритих дверей очікують жінок та дівчат, які мешкають в області – з далеких міст та сіл.

Усі обстеження проводитимуться абсолютно безкоштовно. За детальною інформацією можна звертатися за телефоном: (0552) 35-75-02.

 

 

Джерело: Гривна 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 947
  • Коментарів: 0
  • 17-10-2018, 13:08
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: