Саксофон з аккордеоном: херсонська відповідь Пуерто-Рико (відео)

Саксофон з аккордеоном: херсонська відповідь Пуерто-Рико (відео)

У звичний гамір великого ТРЦ, який за день відвідують сотні людей, враз вривається красива мелодія. «Despasito» давно став світовим хітом, вперше прозвучавши у виконанні пуерториканського репера Дедді Янкі. Сингл переспівували десятки разів, є навіть його українська версія із серії «мистецтво належить народу» — «Десь по світу». Але в настільки нетиповому виконанні цю композицію, зізнаюся, мені чути ще не доводилося.  
Саксофон&аккордеон – херсонська відповідь  Пуерто-Рико на їхню «Despasito», точніше – відповідь голопристанська… Юні музиканти з Голої Пристані Артем Тригуб і Володимир Мякота грають у великому ТРЦ у вихідні та свята. Сюди їх запросила адміністрація закладу, безкоштовно надавши сценічний майданчик і апаратуру, аби тільки радували своїми виступами відвідувачів ТРЦ. І люди від юних музикантів у захваті, дуже вже приємною почути хорошу музику, коли йшов просто на шопінг.
Володимир і Артем – вихованці дитячої музичної школи Голої Пристані, тієї самої, яку свого часу збиралася реорганізувати влада… Володимир вже студент Херсонського музичного училища, обрав рідкісний на сьогодні профіль – аккордеоніста. З гордістю заявляє – його інструмент важить 38 кілограмів, щоправда, у ТРЦ грає на іншому – 18-кілограмовому. Артем давно вміє грати на саксофоні, але смак звучання цього інструменту починає відчувати лише зараз, коли виконує щось для публіки, а не під час занять.

Саксофон з аккордеоном: херсонська відповідь Пуерто-Рико (відео)

У репертуарі юних музикантів 300 композицій, на різні смаки – від українських до «Nirvana» і «Sting»,  хлопці ловлять ритм «мінусівки», по суті виконуючи композицію один в один з оригіналом, наскільки це можливо для саксофона й аккордиона. Які ж плани у молодих талантів? Чесно кажучі, очікувала почути відповідь про наміри чкурнути закордон. Але ж ні – Володимир і Артем запевняють, що хочуть жити в Україні і розвивати музику тут.

Що ж, дай Бог їм самоствердження на всі 100 на рідній землі і щоб слова української версії «Despasito» – «…по світу, по світу нас пороскидало…» їх ніколи не торкнулися. Бо дуже хочеться чути чисте виконання хітів – як у ТРЦ, так і з великої сцени.

Марина Савченко

 

 

 

Джерело: Новий день 

 

 


  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 278
  • Коментарів: 0
  • 15-10-2018, 21:28
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: