В Австралії створили шрифт, який допоможе краще запам’ятовувати текст

 В Австралії створили шрифт, який допоможе краще запам’ятовувати текст 

У Мельбурні (Австралія) дизайнери з Університету RMIT створили шрифт Sans Forgetica, який робить читання трохи складнішим. Однак завдяки цьому, мозок зможе краще запам’ятовувати інформацію, яку написано таким шрифтом, йдеться на сайті університету.

Розробка  шрифту Sans Forgetica зайняла шість місяців. В групу австралійських дослідників увійшли як фахівці з дизайну, так і фахівці, які вивчають поведінку людини. Разом вони розробили декілька шрифтів, які, на їхню думку, дозволяли запам'ятовувати текст ефективніше. Вчені випробували розробки на 400 студентів-добровольців, і Sans Forgetica показав себе краще інших. Учасники запам’ятали 57% тексту Sans Forgetica та тільки 50% при читанні Arial.

Винахідники використовували принцип "корисної складності”. Тобто додаткові зусилля змушують мозок людини створювати "слід пам’яті”.

Для того, щоб зробити процес читання складнішим, але не переборщити, у літери шрифту Sans Forgetica додали пробіли та нахилили їх на 8 градусів вліво. Швидкість читання такого шрифту зменшилася несуттєво, проте це дозволило збільшити кількість запам’ятовуваної інформації майже на 15%.

Розробники шрифту який допомагає людям запам'ятовувати прочитане стверджують, що йому можна знайти багато корисних застосувань. Наприклад, студенти можуть використовувати його для підготовки до іспитів, а бізнесмени щоб запам'ятовувати розклад зустрічей.

Шрифт і розширення для Google Chrome можна завантажити тут.


 

Джерело: Український інтерес 

 

 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 151
  • Коментарів: 0
  • 10-10-2018, 08:08

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: