У Скадовську відбулись відкриті міські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені 124-й річниці заснування міста

 У Скадовську відбулись відкриті міські змагання з легкоатлетичного кросу,  присвячені 124-й річниці заснування міста 
28 вересня у Скадовську відбулися Відкриті міські змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені 124-й річниці заснування міста. Змагання проводилися у рамках ІІ (районного) етапу обласної Спартакіади серед учнів загальної середньої освіти 2018-2019 н.р.

У змаганнях прийняло участь 96 учнів у складі 8 команд – Красненської, Олександрівської, Скадовської №3, Шевченківської, Широківської, Таврійської, Тарасівської та Лазурненської загальноосвітніх шкіл. 

За результатами змагань у особистих першостях призові місця розподілилися наступним чином:

Біг 500 м. дівчата 2004 р.н. і молодші

            1 місце – Боринець Валерія (Таврійська ЗОШ)

             2 місце – Пташинська Анастасія (Скадовська ЗОШ №3)

             3 місце – Жуманазарова Садокат (Лазурненська ЗОШ)

 

Біг 500 м. юнаки 2004 р.н. і молодші

            1 місце – Івченко Георгій (Скадовська ЗОШ №3)

            2 місце – Острянський Данило (Скадовська ЗОШ №3)

            3 місце – Антоніаді Констянин (Широківська ЗОШ)

 

Біг 1000 м. дівчата 2004 р.н. і молодші

             1 місце – Алтан Саміра (Скадовська ЗОШ №3)

             2 місце – Хандусь Катерина (Скадовська ЗОШ №3)

             3 місце – Рудік Катерина (Тарасівська ЗОШ)

 

Біг 1000 м. юнаки 2004 р.н. і молодші

             1 місце – Романишин Андрій (Красненська ЗОШ)

             2 місце – Полуньков Іван(Скадовська ЗОШ №3)

             3 місце – Косенко Павло(Таврійська ЗОШ)

 

Біг 1000 м. дівчата 2002-2003 р.н.

             1 місце - Ахтирська Анастасія (Лазурненська ЗОШ)

              2 місце – Гребенюк Дар’я(Широківська ЗОШ)

             3 місце – Панасюк Анна (Таврійська ЗОШ)

 

Біг 1000 м. юнаки 2002-2003 р.н.

             1 місце – Беззубцев Євген (Скадовська ЗОШ №3)

             2 місце – Тисленко Артем (Тарасівська ЗОШ)

             3 місце – Змерзлий Максим (Скадовська ЗОШ №3)

 

Біг 1500 м. дівчата 2002-2003 р.н.

              1 місце – Бєла Ольга (Лазурненська ЗОШ)

              2 місце – Звейко Тетяна (Олександрівська ЗОШ)

              3 місце – Стоколюк Анастасія (Скадовська ЗОШ №3)

 

Біг 1500 м. дівчата 2002-2003 р.н.

              1 місце - Розумійко Сергій (Олександрівська ЗОШ)

               2 місце – Гришко Микола (Скадовська ЗОШ №3)

               3 місце – Кузін Єгор (Лазурненська ЗОШ)

У  загальнокомандному заліку місця розподілилися так:

1 місце – Скадовська ЗОШ №3

2 місце – Лазурненська ЗОШ

3 місце – Тарасівська ЗОШ

4 місце – Таврійська ЗОШ

5 місце – Широківська ЗОШ

6 місце – Шевченківська ЗОШ

7 місце – Олександрівська ЗОШ

8 місце – Красненська ЗОШ.

Переможці та призери змагань у особистому заліку були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами Скадовської міської ради; у  командному заліку – кубками та грамотами Скадовської міської ради.

У Скадовську відбулись відкриті міські змагання з легкоатлетичного кросу,  присвячені 124-й річниці заснування міста 

 

Щиро вітаємо призерів та переможців змагань!

 

 

 

 

Джерело: Скадовська РК ДЮСШ

 

 

 


 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 300
  • Коментарів: 0
  • 2-10-2018, 13:43

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: