Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

 Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек! 
Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек.

Незважаючи на швидкісний Інтернет, що забезпечує неперервний доступ до різних джерел інформації, люди все частіше звертаються до друкованих книжок, знаходячи відповіді на свої запитання саме там. І це не дивно, адже віртуальний досвід ніколи не замінить досвід відвідування бібліотеки. Очевидно, що у світі, переповненому цифровими технологіями, людина відчуває потребу у відвідуванні реальних місць, де можна навчатися протягом усього життя. 

Бібліотека сьогодні - це справжній інформаційно-просвітницький і культурний центр. Саме таким центром у Скадовську є комунальний заклад «Скадовська ЦБС», до якого входять: центральна бібліотеа для дітей, міська бібліотека-філія і головна, на тільки у закладі, а й у районі - центральна бібліотека для дорослих. Вона є головною не тільки на папері. І доводить це своєю щоденною працею, здобутками, яскравими успіхами. Патріотичне виховання, екологічна просвіта, краєзнавство, клуби за інтересами та проектна діяльність, а віднедавна ще й театральна діяльність - всі ці напрямки роботи забезпечуються завдяки творчим, активним і креативним працівникам. Ваша ініціатива, постійний пошук нових форм і методів роботи, творчий підхід до своєї професії роблять бібліотеку багатофункціональним центром розвитку громади, сучасним осередками дозвілля та просвітництва. Тому і має Скадовська бібліотека багато надійних партнерів і друзів. 

Тож, сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для усіх читачів, усієї громади.

Сьогодні ми вітаємо з професійним святом не лише працівників Скадовської ЦБС, а й всіх бібліотекарів району. Донедавна сільські бібліотеки були у складі однієї бібліотечної системи, тепер вони окремо. Якщо у районній бібліотеці певні напрями роботи виконують різні люди, то в сільській книгозбірні багато найрізноманітніших знань, умінь і навиків повинні поєднуватися в одній людині. Завдяки своєму ентузіазму сільські бібліотекарі створюють осередки духовності, інтелігентного росту для молоді у селі. Сільська бібліотека виконує дуже багато функцій – освітню, соціальну, дозвіллєву, розважальну, культурно просвітницьку, меморіальну, історико-краєзнавчу, музейну. Без цього соціально-культурного осередку села не мислять свого життя його жителі. Але сільський бібліотекар цінний не тільки і не стільки виконанням своїх професійних функцій, для села він незамінний, перш за все, як соціальний працівник у найширшому розумінні цього слова. 

Недаремно День бібліотек співпадає з релігійним святом Віри, Надії, Любові. Саме ці начала і допомогли в тому, що бібліотеки збережені, і в багатьох селах бібліотекар лишається хорошим порадником для дітей і юнацтва. 

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка досвіду і знань. Бажаємо вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників!
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 234
  • Коментарів: 0
  • 30-09-2018, 10:06

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: